MMA PLBez kategoriiMaciej Kawulski: Każdy zawodnik FEN-u po jednym telefonie może być nasz

Maciej Kawulski: Każdy zawodnik FEN-u po jednym telefonie może być nasz

Maciej Kawulski wziął  udział w audycji pt. “Jurasówka”. Jak można się domyślić po tytule jego prowadzącym jest Łukasz “Juras” Jurkowski (16-10). Audycja ta ma miejsce na antenie niedawno utworzonego radia sportowego Weszło FM.

Jednym z pierwszych omawianych zagadnień był niedawny transfer federacji KSW, a mianowicie zakontraktowanie Michała Michalskiego (6-2), który do tej pory walczył dla organizacji Fight Exclusive Night.

Prowadzący zapytał czy jako włodarze KSW czują dodatkową satysfakcję podbierając gwiazdy lokalnego rywala.

“Nie czuję niczego, jak robię cokolwiek związanego z FENem. Wydaje mi się, że jeżeli chodzi o schemat copy-paste, to FEN dopuścił się takhaniebnych zachowań i po prostu zwyczajnie nieeleganckich. Właściwie skopiował naszą galę nie ukrywając tego, że wierzy, że mniej wprawny widz pomyli się i będzie oglądał to myśląc, że ogląda KSW. Od otwarć po każde,  wszystkie możliwe niuanse. W związku z czym pozbawiłem się jakichkolwiek emocji wobec tej organizacji, co mi się rzadko zdarza, bo jestem przede wszystkim człowiekiem i staram się to wszystko budować na jakichś zasadach przyjaźni i rozmawiać z ludźmi nawet, jeśli potencjalnie, hipotetycznie kiedyś mogliby być moją potencjalną konkurencją.

Tu nie mam żadnych emocji. Jeżeli jest zawodnik, który nas interesuje, to jak zwykle zadaję pytanie dla kogo walczy i podejmuję tą trudną decyzję, bądź dzwonię do kogoś i pytam się bądź pozostawiam zawodnikowi jego wybór i jego karierę, to tutaj w ogóle nie biorę tego pod uwagę. Walczył dla organizacji, która mnie kompletnie nie interesuje.”

“Juras” dopytał Kawulskiego czy KSW ma jeszcze na liście potencjalnych transferów innych zawodników FEN.

“Nie, ale gwarantuję ci, że każdy zawodnik FEN-u po jednym telefonie może być nasz. W związku z czym ich kontrakty, pisane przez najlepszych prawników, co zapowiadał niejeden ze wspólników, bo jest tam ich już chyba kilkunastu, są, jak widzę, nic nie warte.

Każdy z ich zawodników może walczyć dla nas.”

Pełny zapis audycji, w którym poruszono również inne zagadnienia dostępny poniżej

https://soundcloud.com/user-428383426/jurasowka-02

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis