MMA PLBoksŁukasz Różański powalczy o pas mistrzowski WBC! Promotor Wasilewski podekscytowany: Wiwat polski sport!

Łukasz Różański powalczy o pas mistrzowski WBC! Promotor Wasilewski podekscytowany: Wiwat polski sport!

Jeden z najlepszych obecnie polskich pięściarzy Łukasz Różański poważnie wyróżniony! Polak powalczy bowiem o pas mistrzowski WBC wagi bridger. Informację o walce Różańskiego o najwyższe trofeum podał między innymi promotor Andrzej Wasilewski.

Łukasz Różański powalczy o pas mistrzowski WBC

Podekscytowany Wasilewski napisał na Twitterze:

“World Boxing Council (WBC) zaaprobowalo walkę o tytuł Mistrza Świata w kategorii do 101 kg, pomiędzy aktualnym Mistrzem Świata Rivasem i Polakiem L. Rozanskim ! Wiwat polski sport ! Nie dało się w Kolumbii,zrobimy w Polsce! Wielka hist walka damy radę”

Co do konkretów – walka Łukasza Różańskiego odbędzie się 25 lutego w Rzeszowie. Rywalem Polaka będzie aktualnie panujący mistrz świata WBC wagi bridger – Kolumbijczyk Oscar Rivas.

Co ciekawe, do tej walki miało już dojść w sierpniu tego roku na stadionie w Cali w Kolumbii. Jednak Rivas zrezygnował z walki z powodu konfliktu ze swoim promotorem.

Teraz dojdzie do tej walki na ziemi, tej naszej polskiej ziemi.

Łukaszowi Różańskiemu życzymy powodzenia, a promotorowi Andrzejowi Wasilewskiemu gratulujemy doprowadzenia do tej walki i życzymy podekscytowania także po starciu.

Zobacz także:

Jacek Murański zabiera głos po trzeciej przegranej! Trafił do szpitala: Ja się nie tłumaczę! Widzieliście?

Jacek Murański dziś w mediach społecznościowych postanowił zabrać głos po trzeciej przegranej. ”Muran” zapewnia, że jeszcze przed walką doznał poważnej kontuzji, ale nie zamierzał zawieść fanów oraz samego siebie.

Kolejny brat Pudziana zadebiutuje w MMA? Dominik: Są rozmowy! Nazwisko zobowiązuje!

To byłaby duża niespodzianka! Dominik Pudzianowski najstarszy z braci zapowiedział, że trwają rozmowy z organizacjami. Tym samym niewykluczone, że trzeci Pudzianowski spróbuje swoich sił w klatce! 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis