MMA PLArchiwumKSWŁukasz Charzewski nowym zawodnikiem KSW! Debiut już pod koniec roku w Gliwicach

Łukasz Charzewski nowym zawodnikiem KSW! Debiut już pod koniec roku w Gliwicach

To już pewne! Oficjalnie Łukasz Charzewski (12-1) zostaje nowym zawodnikiem największej organizacji w naszym kraju. ”Harry” swój debiut odnotuje szesnastego grudnia na gali KSW 89 w Gliwicach.

Charzewski

31-latek jedynej przegranej doznał w 2017 roku, gdy przegrał splitem z Tanasem Skevopulosem. Od tego czasu Charzewski odnotował dziesięć zwycięstw z rzędu.

Łukasz w naszym kraju znany jest przede wszystkim jako mistrz organizacji Fight Exclusive Night. Bardzo cenne zwycięstwo ”Harry” zyskał w 2020 roku, gdy pokonał Kacpra ”Polish Machidę” Formelę.

Charzewski w KSW!

Na trwającej gali KSW 87 w Czechach doszło do ważnego ogłoszenia. Nowym zawodnikiem organizacji został Łukasz Charzewski (12-1). Łukasz schodzi do kategorii piórkowej i tam będzie toczył pojedynki.

”Harry” w poprzednim roku zdobył tytuł Fight Exclusive Night, gdy po pełnym dystansie pokonał wtedy Anatoliy Zhurakivskiy’ego z Ukrainy. 

Charzewski w ostatniej walce udanie obronił tytuł, ale łatwo nie było… To była naprawdę ciężka przeprawa. Łukasz ostatecznie po 5-rundach pokonał Patryka Duńskiego. Wspomniana walka bez wątpienia będzie mocny kandydatem do walki 2023 roku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis