MMA PLClout MMALizak o walce z Labrygą: Bać to się może gościu, co go goni 20 typa z pałami, a nie… [WIDEO]

Lizak o walce z Labrygą: Bać to się może gościu, co go goni 20 typa z pałami, a nie… [WIDEO]

Konflikt pomiędzy Akademią Sportów Walki Wilanów a Denisem Labrygą nabiera rozpędu. Postanowiliśmy zapytać Piotra „Lizaka” Lizakowskiego, podopiecznego trenera Mirka – o potencjalną walkę z głogowianinem!

Lizak o walce z Labrygą
Foto: YouTube-MMAPLtv

Zaczęło się od sportowego wyzwania, a skończyło na wyzwiskach rzucanych na prawo i lewo – tak można podsumować tę utarczkę.

Mocne słowa poszły głównie ze strony Labrygi, który zapowiedział, że weźmie się za zawodników Akademii, a na pierwszy ogień pójdzie Kamil Minda.

Lizak zawalczy z Denisem?

O potencjalne rozwiązanie tego konfliktu w klatce – spytaliśmy Piotra Lizakowskiego, który w pocie czoła przygotowuje się do walki z Marcinem Najmanem. Dodatkowo dopytaliśmy o ewentualny strach przed konfrontacją z dużo cięższym rywalem. Piotr w swoim stylu – nie owijał w bawełnę, szczerze, odpowiadając na zadane przez nas pytania.

Bać to się może gościu, co go goni 20 typa, k*rwa, z pałami i nożami, a nie sportowej walki w klatce, gdzie jest sędzia i jakieś zasady.

Tak wypowiedział się o swoich szansach w potyczce z Denisem:

Śmieje się, bo z Denisem miałbym może jeden procent szans na zwycięstwo. Myślę, że prędzej czy później ktoś z Akademii zmierzy się z Labrygą. Niekoniecznie będę to ja, ale ktoś na pewno.

Kto może zawalczyć z Denisem Labrygą? Głównym kandydatem wydaje się być Kamil Minda, to głównie jego działania zapoczątkowały ten topór wojenny.

ZOBACZ TAKŻE: Lewandowski ostro o FAME: Bardzo zły mają wpływ! Żadnych pozytywów, jeżeli przebieraniec…

To tylko krótki fragment z całego wywiadu, który znajdziecie na naszym kanale YouTube – MMAPLtv.

Wywiad dostępny poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis