MMA PLNajnowszeFAME MMALil Masti zdradziła jakiego rzędu kwoty dostawała za walki! Są to bardzo duże pieniądze!

Lil Masti zdradziła jakiego rzędu kwoty dostawała za walki! Są to bardzo duże pieniądze!

Aniela Bogusz wraz z narzeczonym pojawiła się na biznesowym kanale ”Przygody Przedsiębiorców”, gdzie chociażby zdradziła jakiego rzędu kwoty dostawała za walki w klatce. Ponadto ”Lil Masti” wypowiedziała się o nierozsądnych zachowaniach innych freak fighterów.

Masti

Przypomnijmy, że Aniela nie tak dawno za pomocą mediów społecznościowych poinformowała, że kończy karierę. ”Lil Masti” jako jeden z głównych powodów podała – chęć założenia rodziny ze swoim długoletnim partnerem. 

Bogusz w ostatnim pojedynku została królową freak fightów. Podczas FAME MMA 15 doszło do jej wyczekiwanego rewanżu z Martą Linkiewicz. Pojedynek dostarczył sporo emocji. Reprezentantka Uniq Fight Club po trzech rundach wygrała niejednogłośną decyzją sędziów. 

Lil Masti: Zawodnicy też nie są gotowi na takie pieniądze! 

Aniela ”Lil Masti” Bogusz przybliżyła jakiego rzędu kwoty dostawała za walki.

No co, chyba mogę zdradzić, że kilkaset tysięcy złotych.

– Dolne czy górne?

Górne.

Aniela wypowiedziała się też o nierozsądnych decyzjach finansowych dokonywanych przez innych freak fighterów.

Dużo takich głupich decyzji moim zdaniem zawodnicy podejmują do tej pory. To przede wszystkim jest przewalanie pieniędzy na imprezy, używki, drogie ciuchy – po co Ci to wszystko? Słuchaj zarabiasz konkretne pieniądze, to jest jednorazowo, bo zawodnik ile może mieć walk w roku? Jedną, dwie czy trzy. Przewalanie tak dużej sumy na imprezy, a znam nie jedną taką osobę – no to dla mnie to jest po prostu masakra (…) Moim zdaniem zawodnicy też nie są gotowi na takie pieniądze. Są osoby, które dostają nagły przypływ gotówki i po prostu odklejają się.        

– Czemu Ci nie odkleiło?

Bo zarabianie takich pieniędzy nie było dla mnie czymś nowym. Ja już duże pieniądze zarabiałam przed walkami.

Cały odcinek możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Zawodniczka High League mocno o Murańskim: Dziad, który wychował takiego oto polonistę! Widzieliście?

To jest spore zaskoczenie! Maria Graczykowska czyli nowa zawodniczka High League postanowiła w mediach społecznościowych wbić szpilkę Mateuszowi Murańskiemu. Influencerka stoczy swój pierwszy pojedynek na piątej edycji, która odbędzie się dziesiątego grudnia w Łodzi. Przeciwniczką ”Maszy” będzie Maja Staśko.

UFC zrzeka się prawa do negocjacji z Natem Diazem. Amerykanin oficjalnie wolnym agentem! KSW wyśle ofertę?

Nate Diaz oficjalnie jest już wolnym agentem! UFC bowiem zrzekło się prawa do negocjacji nowego kontraktu z Amerykaninem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis