Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLEwa BrodnickaLil Masti po pokonaniu Brodnickiej: Pokonałam mistrzynię świata? To teraz ja jestem mistrzynią świata! [WIDEO]

Lil Masti po pokonaniu Brodnickiej: Pokonałam mistrzynię świata? To teraz ja jestem mistrzynią świata! [WIDEO]

W kapitalnym stylu przywitała się z klatką High League niekoronowana królowa freaków – Lil Masti. W walce wieczoru pierwszej gali High, odprawiła po ciosach w parterze byłą mistrzynię świata w boksie – Ewę Brodnicką. „Pokonałam mistrzynię świata? To teraz ja jestem mistrzynią świata!” – powiedziała w wywiadzie po walce zwyciężczyni pojedynku.

Lil Masti High League

Od ogłoszenia walki pomiędzy Masti, a Brodnicką obie panie nie ukrywały braku wzajemnej sympatii. Liczne przytyki ze strony byłej pięściarki zwykle kończyły się mocną odpowiedzią ze strony Anieli. Rozwiązanie konfliktu odbyło się w sobotni wieczór, kiedy w co-main evencie gali High League 1 Bogusz spotkała się z „Kleo” w klatce. Po dwóch rundach dominacji ze strony zawodniczki Uniq Fight Club, „Lil Masti” wykończyła ciosami w krucyfiksie Brodnicką w trzeciej rundzie pojedynku.

„Pokonałam mistrzynię? To teraz ja jestem mistrzynią świata!”

Po walce „Lil Masti” – w wywiadzie z Dominikiem Woźniakiem dla naszej redakcji – opowiedziała o emocjach jakie towarzyszą jej po zwycięstwie nad Ewą Brodnicką.

To nie była tylko walka o zwycięstwo. To była walka o wolność. O ku*wa wolność! Mówią na mnie rak, a ja jestem sobą. Kto powie na mnie teraz rak? Ja jestem nadal w szoku. Nie dotarło jeszcze do mnie, co się wydarzyło. Naprawdę mega się z tego cieszę. To co? Skoro pokonałam mistrzynię świata to teraz ja jestem mistrzynią świata?

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Trener Natsu – Piotr Strus o freak fightach: Nadal nie jestem fanem tego zjawiska, ale…


Trener Natsu – głównej bohaterki gali High League – Piotr Strus wprost przyznaje, że nie jest fanem freak fightów. W wymianie zdań na Twitterze przekonuje jednak, że trenowanie freak fighterów to jego praca, którą czasami wykonuje wbrew swoim przekonaniom.

Ewa Brodnicka po porażce z Lil Masti: Chcę rewanżu, bo teraz wyszłam do klatki z kontuzją [WIDEO]

Była mistrzyni świata w boksie nieudanie zadebiutowała w walce w formule MMA. Ewa Brodnicka musiała uznać wyższość królowej polskich freak fightów – Lil Masti, z którą przegrała przez TKO w trzeciej rundzie na gali High League.

Dzisiaj walka Jake Paul vs Tyron Woodley. Gorąco było już na ważeniu [WIDEO]

To już dzisiaj! Tej nocy w Cleveland odbędzie się walka Jake Paul vs Tyron Woodley! Starciem jutubera z byłym mistrzem UFC żyje nie tylko Ameryka, ale i cała świat sportów walki!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis