MMA PLHighleagueTrener Natsu – Piotr Strus o freak fightach: Nadal nie jestem fanem tego zjawiska, ale…

Trener Natsu – Piotr Strus o freak fightach: Nadal nie jestem fanem tego zjawiska, ale…

Trener Natsu – głównej bohaterki gali High League – Piotr Strus wprost przyznaje, że nie jest fanem freak fightów. W wymianie zdań na Twitterze przekonuje jednak, że trenowanie freak fighterów to jego praca, którą czasami wykonuje wbrew swoim przekonaniom.

Trener Natsu Piotr Strus

Sprawa Piotra Strusa i trenowania przez niego influenserki – Natalii “Natsu” Karczmarczyk do walki z Lexy Chaplin została nagłośniona przy okazji wspomnienia słów Strusa o galach freak fightowych, kiedy to nawoływał on do bojkotu i nieinteresowania się tym zjawiskiem.

Trener Natsu – Piotr Strus o freak fightach: Nadal nie jestem fanem tego zjawiska, ale…

Piotr Strus to utytułowany zawodnik w polskim MMA, który swego czasu był nawet w czołówce zawodników dywizji średniej w naszym kraju.

O trenowaniu Natsu, w czym nie ma niczego złego oprócz podejścia do freak fightów samego Strusa, trener i zawodnik tak się wypowiedział:

“O trenowanie Natalii poprosił mnie ktoś, komu z szacunku nie chciałem odmówić. Nie staram się na tej współpracy wypromować. Po prostu wykonuję pracę trenerską. Nadal nie jestem fanem tego zjawiska, ale czasem robi się coś nie 100% po swojemu. Dodam, że N. zaskoczyła ciężką pracą.”

“Mógłbym codziennie wrzucać zdjęcie z Natalią, która jest kosmicznie popularna w internecie i się tym promować. O ile pamiętam, nie wrzuciłem ani jednego. Jestem tu trenerem od MMA i na tym się skupiam. Nadal nie jestem fanem freakowych gal i walk. Natalia zaimponowała mi pracą.”

Nie wiadomo czy po zwycięstwie Natsu na Lexy Chaplin, Piotr Strus zmienił zdanie na temat freaków i gal freak fightowych.

Zobacz także:

Trener Bonusa BGC kłamał? Jest nagranie z jego sparingu z Amadeuszem Ferrarim! [WIDEO]

Wszystko na to wskazuje, że Eryk Bręczewski kłamał podczas wczorajszych wywiadów. Mowa o sparingu, do którego doszło prawie 3-lata temu. Trener ”Bonusa BGC” zapewniał, że nie był to tylko sparing bokserski.

Amadeusz Ferrari komentuje potężny nokaut na ważeniu przed High League! [WIDEO] Widzieliście?

To były prawdziwe dymy! Amadeusz Roślik wie jak sprawić, żeby było o nim głośno. ”Ferrari” tym razem wszedł w bijatykę przed galą High League. Doszło do ciężkiego nokautu!

High League – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali High League, która odbędzie się w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis