MMA PLArchiwumMMALewy Prosty 4: Straszliwy nokaut! ”Kornik” remisuje, zwycięstwo ”Ledy”, ”Radzika” i Górniaka!

Lewy Prosty 4: Straszliwy nokaut! ”Kornik” remisuje, zwycięstwo ”Ledy”, ”Radzika” i Górniaka!

W sobotę w Opolu odbyła się gala Lewy Prosty Fight Night 4 ”Polska vs Chorwacja, na której emocji nie zabrakło. W main evencie swój następny pojedynek stoczył były mistrz KSW – Artur ”Kornik” Sowiński.

Opole

Jest to już piąta walka popularnego ”Kornika” po odejściu z największej organizacji w naszym kraju. Sowiński walczył choćby w freakowej organizacji PRIME SHOW MMA, gdy postanowił przyjąć propozycję w ostatniej chwili i zastąpić doświadczonego Normana ”Stormina” Parke. 36-latek pewnie wypunktował wtedy zdecydowanie cięższego Adama Oknińskiego. 

To nie pierwszy raz, gdy Sowiński w swojej karierze mierzył się ze zdecydowanie cięższym rywalem. Było też tak w przeszłości, kiedy pokonywał Piotra ”Bubu” Ćwika czy Lub Slovika.

Tym razem były mistrz KSW wystąpił w formule K-1. Po całym dystansie Artur zremisował z Andreo Koliciem.

Nie brakowało emocji!

Kapitalnym skończeniem na gali Lewy Prosty Fight Night 4 mógł popisać się Kacper Frątczak, który w formule K-1 brutalnie znokautował rywala.

Piotr ”Leda” Walawski (12-10-1) wziął walkę na sześć dni przed galą i jednogłośną decyzją sędziów pokonał Leon Krajačić (6-6).

W boksie efektownie pokazał się Denis Górniak. ”Flinston” od początku ruszył do przodu i zastopował Ante Vrzina. Tym samy Górniak zdobył pas organizacji. 

Ważne zwycięstwo odnotował Mariusz Radziszewski (19-19-2). Nasz doświadczony reprezentant (duszeniem zza pleców) poddał Zorana Doda (15-25-1). 

Urywki z walk i wideo z brutalnego nokautu zobaczycie poniżej:

Posted by Sztuki Walki on Monday, November 13, 2023
Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis