MMA PLUFCLeon Edwards vs Khamzat Chimaev przełożone! Jest nowa data pojedynku!

Leon Edwards vs Khamzat Chimaev przełożone! Jest nowa data pojedynku!

Foto: Twitter/ Khamzat Chimaev

Pojedynek Leon Edwards vs Khamzat Chimaev przełożony! Szef UFC, Dana White potwierdził nową datę tego elektryzująco zapowiadającego się starcia w wadze półśredniej.

Pierwotnie starcie to miało odbyć się jeszcze w tym roku, ale na przeszkodzie stanął COVID-19. Chorobę złapał Brytyjczyk, który nie był w stanie wyrobić się na grudniową walkę.

Leon Edwards vs Khamzat Chimaev przełożone! Jest nowa data pojedynku!

Teraz panowie zostali zestawieni po raz kolejny. Nową datą ich pojedynku jest 20 stycznia. Starcie to odbędzie się na Wyspie Yas w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Pojedynek ten oczywiście będzie walką wieczoru całej imprezy.

Leon Edwards nie walczył od lipca 2019 roku. W międzyczasie został zestawiony z byłym mistrzem wagi półśredniej Tyronem Woodleyem, ale na przeszkodzie ich pojedynku stanęła pandemia koronawirusa, która w marcu wybuchła na całym świecie.

Inaczej jest natomiast w przypadku Chimaeva. Szwed, który szturmem wdarł się do UFC w ciągu dwóch miesięcy wygrał trzy kolejne walki. Pokonywał on Johna Philipsa, Rhysa McKee i Geralda Meerschaerta.

Zobacz także:

Dwóch niepokonanych piórkowych w klatce KSW? Padło wyzwanie!

Czy dojdzie do walki dwóch niepokonanych piórkowych w klatce KSW? W sieci zawrzało po wyzwaniu, jakie zawodnikowi KSW rzucił mistrz organizacji Armia Fight Night.

Anthony Joshua, Nikodem Jeżewski i Mariusz Wach twarzą w twarz z rywalami

Już w sobotę czeka nas świetnie zapowiadająca się gala bokserska w Londynie, na której zobaczymy gwiazdę światowego boksu i czołowych polskich pięściarzy. Dziś odbyła się konferencja prasowa, na której uczestnicy poszczególnych pojedynków spotkali się również twarzą w twarz z rywalami.

Jan Błachowicz zagra w “Cyberpunk 2077” [WIDEO]

Dzieło polskiego studia CD Projekt RED staje się światowym hitem. W grę zagra też najlepszy polski zawodnik MMA.