MMA PLarmia fight nightDwóch niepokonanych piórkowych w klatce KSW? Padło wyzwanie!

Dwóch niepokonanych piórkowych w klatce KSW? Padło wyzwanie!

Foto: Twitter/ Artur Ostaszewski

Czy dojdzie do walki dwóch niepokonanych piórkowych w klatce KSW? W sieci zawrzało po wyzwaniu, jakie zawodnikowi KSW rzucił mistrz organizacji Armia Fight Night.

Chodzi o pojedynek Patryka Kaczmarczyka z Robertem Ruchałą. Na pomysł zestawienia obu zawodników wpadł menadżer Kaczmarczyka – Artur Ostaszewski:

“Tak sobie myślę… Robert Ruchała fenomenalnie pokazał się w debiucie dla KSW. Bardzo fajny zawodnik. I tak sobie myślę, że…. też mam młodego, zdolnego, niepokonanego zawodnika w tej wadze. I do tego z podobnym rekordem… Oglądałbym!”

Dwóch niepokonanych piórkowych w klatce KSW? Padło wyzwanie!

Temat od razu podchwycił Patryk Kaczmarczyk, który w mediach społecznościowych jest jednym z najaktywniejszych zawodników ostatnich miesięcy.

Poprosił on też szefa Armia Fight Night, Filipa Bątkowskiego o zgodę na walkę dla KSW:

“Robert coś wspominał o chęci rewanżu z walki na TFL więc @KSW_MMA@MaciejKawulski@martinksw zróbmy to. Hej, prezesie @BatkowskiFilip myślę, że nie będziesz miał nic przeciwko?@dom_wozniak89 jesteście gotowi?”

A czy Wy jesteście zainteresowani obejrzeniem pojedynku Robert Ruchała vs Patryk Kaczmarczyk?

Zobacz także:

Anthony Joshua, Nikodem Jeżewski i Mariusz Wach twarzą w twarz z rywalami

Już w sobotę czeka nas świetnie zapowiadająca się gala bokserska w Londynie, na której zobaczymy gwiazdę światowego boksu i czołowych polskich pięściarzy. Dziś odbyła się konferencja prasowa, na której uczestnicy poszczególnych pojedynków spotkali się również twarzą w twarz z rywalami.

Jan Błachowicz zagra w “Cyberpunk 2077” [WIDEO]

Dzieło polskiego studia CD Projekt RED staje się światowym hitem. W grę zagra też najlepszy polski zawodnik MMA.