MMA PLJan BłachowiczCyberpunk 2077 hitem! Grał będzie też Jan Błachowicz [WIDEO]

Cyberpunk 2077 hitem! Grał będzie też Jan Błachowicz [WIDEO]

Foto: CD Projekt RED / UFC

Gra Cyberpunk 2077 polskiego studia CD Projekt RED okazało się światowym hitem już w dniu premiery. Szaleństwo elektronicznej rozrywki nie ominęło też zawodników MMA, w tym polskiego mistrza UFC – Jana Błachowicza.

Jak podaje portal esportmania.pl gra osiąga wspaniałe wyniki. Znalazła się na szczycie listy bestsellerów platform Steam, Epic Store oraz GOG. Na steamie o czwartej rano jednocześnie grało aż milion osób, co jest czwartym wynikiem w historii platformy. Z kolei na Twitchu w szczytowym momencie rozgrywkę oglądało 1,1 mln osób, co stanowi 6. wynik wszechczasów. [dane na temat rekordowych wyników są oczywiście dynamiczne i mogą się szybko zmienić – przyp. red.]

Relację z unboxingu swojej “wypasionej” wersji gry zamieścił na Instagramie również “Cieszyński Książę”. Błachowicz jest wyraźnie podekscytowany i zapowiada zarywanie nocy. To niedługo może stać się dla niego codziennością, gdyż w najbliższych dniach na świat powinien przyjść jego potomek.

Jan Błachowicz

Posted by MMA SHOTY on Thursday, December 10, 2020

Mistrz wagi półciężkiej UFC w tym roku grał również w inne “duże” tytuły na konsoli jak Call of Duty: Warzone czy Assasins Creed: Valhala. Gry nie są mu wiec obce.

Błachowicz nie jest oczywiście jedynym, który zostanie “pochłonięty” przez najnowszy twór polskiego studia. Swoją kopię gry ma też bowiem choćby Łukasz Jurkowski, zawodnik KSW i komentator.

A czy Wy macie już też Cyberpunka 2077? A może zamierzacie nabyć w niedalekiej przyszłości?

Zobacz także:

Tyson przed finałem GROMDY. Co mówi?

Już w najbliższy piątek finał turnieju walk na gołe pięści podczas gali GROMDA 3. Krystian ‘Tyson” Kuźma nie pała sympatią do swojego przeciwnika…