MMA PLUFCLeon Edwards prowokuje Kamaru Usmana przed UFC 286: Otworzę mu drzwi do emerytury i wyślę do świata mody

Leon Edwards prowokuje Kamaru Usmana przed UFC 286: Otworzę mu drzwi do emerytury i wyślę do świata mody

Mistrz wagi półśredniej UFC Leon Edwards prowokuje Kamaru Usmana przed ich trzecią konfrontacją, która będzie miała miejsce na gali UFC 286 w Londynie.

Leon Edwards prowokuje Kamaru Usmana

A starcie to odbędzie się już niedługo, bo w najbliższy weekend – 18 marca w miejscowej gali The O2.

Anglik stanie do tego starcia jako mistrz, który odebrał Nigeryjczykowi tytuł mistrzowski na gali UFC 278, kiedy to sensacyjnie znokautował go w drugiej rundzie:

Leon Edwards prowokuje Kamaru Usmana przed UFC 286: Otworzę mu drzwi do emerytury i wyślę do świata mody

Edwards na konferencji prasowej promującej UFC 286 przyznał, że czuje się pewniejszy siebie po wydarzeniach z ostatniej walki z Usmanem. Na dodatek sprowokował swojego rywala tekstem o wysłaniu go na emeryturę:

“Nasza mentalność jest w dwóch różnych miejscach. Czuję, że jest w drodze na emeryturę, a ja zamierzam otworzyć mu do niej drzwi. Dam mu kolejną ścieżkę rozwoju – wyślę do świata mody, że podążał za swoimi modowymi marzeniami i zajmował się tym, czym chce.

Uważam, że już stoi w tych drzwiach i ja tylko go w zamiarach utwierdzę. A to, czy przejdzie na emeryturę teraz czy później, to będzie zależało tylko i wyłącznie od niego.”

Zobacz także:

Długo wyczekiwane starcie dwóch mistrzów odbędzie się na gali XTB KSW Colsseum 2

Wielka walka dwóch czempionów unifikująca pasy wagi lekkiej odbędzie się 3 czerwca na gali XTB KSW Colosseum 2. Panujący od ponad dwóch lat na szczycie kategorii lekkiej Marian Ziółkowski (25-8-1 1NC, 6 KO, 13 Sub) będzie bronił tytułu przeciwko mistrzowi wagi piórkowej i tymczasowemu czempionowi kategorii lekkiej, Salahdine’owi Parnasse’owi (17-1, 2 KO, 7 Sub).

Najman prowokuje Pawła Jóźwiaka: Ty mi bardziej pasujesz na chippendalesa

Wczoraj wieczorem odbyła się druga Konferencja Prasowa promująca galę High League 6. Podczas tego wydarzenia na scenie pojawili się bohaterowie sobotniej gali w katowickim Spodku, w tym Marcin Najman i “Prezes FEN”. “El Testosteron” na tym wydarzeniu prowokował Pawła Jóźwiaka.

Robert Ruchała przed KSW 80: W walce o pas walczę z dwoma przeciwnikami

Robert Ruchała przed nadchodzącą wielkimi krokami galą KSW 80 wypowiedział się o zbliżającym się pojedynku z jego udziałem, który będzie miał status walki mistrzowskiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis