MMA PLNajnowszeUFCLeon Edwards potwierdza walkę na UFC 286 w Londynie: Na 100 procent walczę z nim!

Leon Edwards potwierdza walkę na UFC 286 w Londynie: Na 100 procent walczę z nim!

Mistrz wagi półśredniej UFC Leon Edwards potwierdza swoją walkę na nadchodzącej gali UFC 286 w Londynie. Anglik ma tam bronić mistrzowskiego tytułu.

Leon Edwards potwierdza walkę na UFC 286

Gala UFC 286 odbędzie się już 18 marca w stolicy Anglii. W ciemno można było typować, że walką wieczoru będzie właśnie starcie Leona Edwardsa.

Leon Edwards potwierdza walkę na UFC 286 w Londynie

Edwards w rozmowie z Michaelem Bispingiem odniósł się do plotek na temat jego udziału we wspomnianej gali. Anglik przyznał wprost, że na 100% zawalczy na tej gali, a jego rywalem będzie… Kamaru Usman:

“Tak, na 100 procent walczę z nim. Tak mi powiedziano. Ja i mój menadżment rozmawialiśmy z UFC w zeszłym tygodniu i powiedzieli, że ta walka się odbędzie. Skupiam się właśnie teraz na trylogii z Kamaru Usmanem.”

Przypominamy, że Leon Edwards odebrał pas mistrzowski Nigeryjczykowi na gali UFC 278 w Salt Lake City. Tam w ostatniej rundzie odmienił losy walki i niespodziewanie znokautował Usmana, który wyraźnie prowadził na kartach sędziowskich.

Jak myślicie – jak zakończy się kolejna walka Edwardsa z Usmanem?

Zobacz także:

Ferrari w strachu? Kamil Łaszczyk pokazuje szybkość przed ich walką na FAME 17 [WIDEO]

Amadeusz “Ferrari” Roślik może zacząć etap bycia w strachu? Jeden z najpopularniejszych freak fighterów w Polsce już 3 lutego zmierzy się z zawodowym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem w walce, która będzie walką wieczoru gali FAME 17.

Martin Lewandowski o krytyce walki wieczoru XTB KSW 78 przez fanów: Nie wiem czy to walka mało interesująca! Co wy na to?

Martin Lewandowski był gościem dziennikarza TVP Sport Patryka Prokulskiego i opowiedział m.in. o krytyce walki wieczoru nadchodzącej gali XTB KSW 78 przez fanów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis