MMA PLBoksLaura Grzyb odpowiada Ewie Brodnickiej: Dbaj o swoje plecy, żebyś znowu na nich nie wylądowała

Laura Grzyb odpowiada Ewie Brodnickiej: Dbaj o swoje plecy, żebyś znowu na nich nie wylądowała

Jest odpowiedź! Pięściarka Laura Grzyb odpowiada Ewie Brodnickiej, która zasugerowała, że ta próbuje wybić się na jej plecach. Te dwie polskie pięściarki ewidentnie nie pałają do siebie sympatią.

Laura Grzyb

Zaczęło się od tego, że w programie Rundki przed galą High League 3, gdzie Brodnicka zmierzy się z Kamilą Wybrańczyk, Kleo została zapytana o słowa Laury Grzyb, która zasugerowała, że wygrałaby z każdą z tych wymienionych pań z zawiązaną ręką.

Brodnickiej nie spodobały się te słowa.

Więcej o tamtej sytuacji pisaliśmy TUTAJ -> Laura Grzyb sugeruje, że z łatwością wygrałaby z Brodnicką i Kamiszką, “Cleo” odpowiada: Nie wybijaj się na moich plecach

Laura Grzyb odpowiada Ewie Brodnickiej: Dbaj o swoje plecy, żebyś znowu na nich nie wylądowała

Teraz mamy odpowiedź Laury Grzyb, która do słów Ewy Brodnickiej podlinkowanych wyżej odpowiedziała następująco:

“„Kochana” @ewabrodnicka zostałam zapytana o walkę z tobą i nigdy nie wyzywałam cię na pojedynek. Odpowiadałam na pytania dziennikarzy i zawsze szyderczo i pięknie się wtedy uśmiecham..nie interesują mnie twoje freak walki. Poszukaj rady dla siebie, ja twoich nie potrzebuje 🙂 Nie potrzebuję twoich pleców, mam się znakomicie. Dbaj o nie, żebyś znowu na nich nie wylądowała :)”

Jak uważacie – która z zawodniczek lepiej wypada w tej słownej konfrontacji?

Zobacz także:

Co tam się wydarzyło?! Bez jednej ręki pokonał dwóch rywali! [WIDEO]

Podczas ostatniej gali Epic Fighting Championship nie brakowało szalonych zestawień. Były też dobre momenty jak starcie jednorękiego wojownika. Odprawił on dwóch przeciwników. Jednego z nich szybko znokautował – drugi zaś okazał się cięższą przeprawą. Ostatecznie jednoręki wojownik wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Fury dalej świętuje zwycięstwo! Taksówkarz postanowił odmówić, mocna reakcja mistrza! [WIDEO] Widzieliście?

Tyson Fury (32-0-1, 23 KO) dalej świętuje swoje efektowne zwycięstwo. W sieci pojawiło się nagranie, gdzie widać mocno pijanego mistrza świata wagi ciężkiej. Taksówkarz postanowił odmówić, więc zobaczyliśmy mocną reakcję reprezentanta Wielkiej Brytanii. Przypomnijmy, że Fury po ostatniej obronie tytułów wspomniał o zakończeniu barwnej kariery.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis