MMA PLNajnowszeBoksLaura Grzyb mistrzynią Europy! Bardzo ciężka przeprawa Polki w Rzeszowie!

Laura Grzyb mistrzynią Europy! Bardzo ciężka przeprawa Polki w Rzeszowie!

To była ringowa wojna! Nie był to łatwy do punktowania pojedynek i trzeba przyznać, że Włoszka mocno zaskoczyła swoją dyspozycją. Do samego końca Maria Cecchi (8-2, 2 KO) nie zamierzała odpuścić i trzeba przyznać, że postawiła bardzo ciężkie warunki w 10-rundowej walce. Laura Grzyb (9-0, 3 KO) po całym dystansie wygrała niejednogłośną decyzją sędziów w Rzeszowie. Tym samym Biało-Czerwona została nową mistrzynią Europy w boksie (waga super kogucia).

Grzyb

27-latka w poprzednim roku wrócił po przerwie i prezentowała się z naprawdę dobrej strony. Grzyb po pełnym dystansie pewnie jednogłośną decyzją sędziów pokonała Vanese Caballero i Marian Herrerie z Hiszpanii oraz Martine Vallieres Bisson z Kanady.

Pięściarka z Włoch dziś stoczyła pierwszy pojedynek poza ojczyzną. 27-latka w poprzednim roku próbowała już zdobyć pas mistrzyni Europy, lecz doznała wtedy pierwszej zawodowej przegranej. Cecchi przegrała po 10-rundach na punkty z Mary Romero. Włoszka w grudniu poprzedniego roku wróciła na odpowiednie tory, gdy wypunktowała Bethy Franco z Kolumbii.

Polka mistrzynią Europy!

To był naprawdę ciężki pojedynek. Włoszka potwierdziła w ringu wielokrotnie, że przyjechała do Polski wygrać ważny pojedynek. To był duży test w karierze Laury Grzyb. Pojawiało się tez sporo chaosu, i wtedy Laura musiała uważać na akcje przeciwniczki.

Komentatorzy byli zgodni – ostatnie rundy będą decydujące. Laura co ważne wykorzystała bardziej widoczne zmęczenie oponentki. Grzyb trafiała częściej, ale musiała do końca uważać. Włoszka była cały czas bardzo agresywna i jej ciosy robiły wrażenie.

Zobacz także:

Paddy Pimblett rozprawił się z 10 żołnierzami jednostki specjalnej! [WIDEO]  Widzieliście?

Trzeba przyznać, że Paddy Pimblett (20-3) bardzo szybko zyskał dużą popularność w największej organizacji na świecie. To jednak nie koniec, bowiem Brytyjczyk ma świadomość, że promocja własnego siebie jest bardzo ważna. Tym razem w mediach społecznościowych ukazało się nagranie, gdzie Anglik rozprawił się na macie z żołnierzami jednostki specjalnej.

Skandal na boisku! Cristiano Ronaldo pomylił dyscypliny i poczuł się jak w MMA! [WIDEO] Co wy na to?

Bywają w piłce nożnej momenty, w których piłkarze zachowują się dość…abstrakcyjnie. Zdarzają się też incydenty, w których piłkarze tracą chłodną głowę i na własne życzenie zawieszają siebie samych na kilka spotkań. Do czego doszło tym razem? Co uczynił Cristiano Ronaldo?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis