MMA PLNajnowszeFAME MMAŁaszczyk ostro o Najmanie: Jak mu dają walki! On nie umie walczyć!

Łaszczyk ostro o Najmanie: Jak mu dają walki! On nie umie walczyć!

Na kanale “FANSPORTU TV” ukazał się wywiad, którego gościem był Kamil Łaszczyk. “Szczurek” został zapytany o kilka intrygujących kwestii, w tym temat Marcina Najmana.

Kamil Łaszczyk już za niecałe 2 tygodnie stanie w szranki z Amadeuszem Roślikiem w Krakowskiej Tauron Arenie. Wiele osób się wypowiada na temat potencjalnego rezultatu tej walki. Nawet taka persona, jak legenda boksu – Tomasz Adamek. Wielokrotnie swoim zdaniem co do przebiegu tego starcia dzielił się także Marcin Najman. “El Testosteron” daje w klarowny sposób do zrozumienia, że w jego opinii to ręka “Ferrariego” zostanie podniesiona do góry.

Łaszczyk ripostuje!

Kamil został zapytany o potencjalną walkę w boksie z Marcinem Najmanem. “Szczurek” odpowiedział rozbawiony:

Ajj, Marcinku, Marcinku. Powiem szczerze, że chyba on to wypromował w taki sposób ten Fame. To jest gościu, tak jak mówię…ja nie mogę zrozumieć, że temu gościowi dają zarobić, że dają mu walki. No tak jak mówię, on nie umie w ogóle walczyć. On nie umie zadawać ciosów. Ogólnie no tak jak mówię, nawet mi się nie chce komentować tego człowieka.

Sam Marcin Najman, który jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, zmierzy się 18 marca z Jackiem Murańskim także w main evencie, ale nie FAME, tylko High League 6. Obaj panowie mówią o tej potyczce, w kwestii najważniejszej walki w swoim życiu.

Zobacz także:

Czas na kolejną edycję Artnox Camp. Można zdobyć kontrakt z Artnox Fight Sport!

Już w dniach 10-12 lutego odbędzie się kolejna edycja Artnox Camp. Będzie to okazja do szlifowania swoich umiejętności a także zdobyć kontrakt z grupą menadżerską Artnox Fight Sport.

Zimnoch znowu zaatakował Szpilkę: Tfu bydło!

Krzysztof Zimnoch jak widać nie zamierza odpuszczać! Pięściarz z Białegostoku ponownie w mediach społecznościowych atakuje Artura Szpilkę. Przypomnijmy, że parę lat temu mówiło się o walce Zimnoch-Szpilka i było przy tym zestawieniu naprawdę duże zainteresowanie. Ostatecznie wszystko zakończyło się fiaskiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis