MMA PLFFFLara Croft otworzy kartę walk FFF 2

Lara Croft otworzy kartę walk FFF 2

Foto: FFF MMA

Justyna Haba i Klaudia Pawicka spotkają się w kwadratowej klatce 21 grudnia na FFF 2 w Zielonej Górze. Panie otworzą kartę wstępną sobotniego wydarzenia.

Haba ma na koncie już dwa pojedynki, oba stoczone w dalekiej Japonii. Zawodniczka Gracie Barra Rzeszów zmierzyła się na galach Rizin 14 i Rizin 15 odpowiednio z Shinju Nozawa-Auclair i Kaną Watanabe. Pierwszy pojedynek wygrała przez poddanie w drugiej rundzie, a w ostatnim boju musiała uznać wyższość rywalki.

Reprezentantka Akademii Sportów Walki Wilanów również stoczyła do tej pory dwa zawodowe starcia, ale nie zanotowała żadnej wygranej. Pawicka jest utytułowaną zawodniczką w formułach uderzanych i kopanych. Jedną z takich walk stoczyła w Japonii na gali Shoot Boxing Girls S-Cup 2016. Pawicka ma na koncie między innymi tytuł mistrzyni Polski w sanda. Była także Mistrzynią Polski w thaiboxingu oraz brązową medalistką mistrzostw Świata w Kickboxingu. Po raz ostatni widzieliśmy warszawiankę w akcji w maju podczas Bushido FC.

W walkach wieczoru drugiej gali FFF były reprezentant Polski w piłce nożnej i srebrny medalista igrzysk olimpijskich z 1992 roku z Barcelony, Piotr Świerczewski zmierzy się ze znanym z pierwszej edycji Gregiem Collinsem, a legenda sceny hip-hopowej, DJ Decks skrzyżuje rękawice z popularnym kulturystą, Tomasz Słodkiewicz. W najgorętszym pojedynku wieczoru zawalczą dwie wysportowane i piękne panie, Way of Blonde oraz Lady Squat. Na gali FFF 2 dojdzie także do spotkania Rafała “Tito” Kryli z raperem Restem.

Obraz może zawierać: 3 osoby, uśmiechnięci ludzie

[informacja prasowa]

Rozpiska gali FFF 2:

Piotr Świerczewski vs. Greg Collins
Dariusz „DJ Decks” Działek vs. Tomasz Słodkiewicz
Paweł „Trybson” Trybała vs. Damian Kostrzewa
Damian „Rest Dixon37” Osytek vs. Rafał „Tito” Kryla
Karolina „Way of Blonde” Brzyszczyńska vs. Patrycja „Lady Squat” Zahorska
Filip Bątkowski vs. Huber Sulewski
Justyna “Lara Crof” Haba vs. Klaudia Pawicka

Transmisja gali w sobotę 21 grudnia od godz. 20:00 na antenie Polsatu Sport.