MMA PLNajnowszeKSWLabryga zgłasza gotowość do walki na XTB KSW Kolosseum 2! Wskazał też potencjalnego rywala!

Labryga zgłasza gotowość do walki na XTB KSW Kolosseum 2! Wskazał też potencjalnego rywala!

Denis Labryga ma za sobą debiut w zawodowym MMA. Trzeba przyznać, że wyglądało to bardzo efektownie. Fani/obserwujący już w tym momencie uważają, że Labryga jest jednym z najlepszych uczestników gal freak fightowych jeśli chodzi o umiejętności. Labryga w rozmowie z portalem FanSportu.pl wyznał, że jest chętny i gotowy na walkę, podczas hitowej gali XTB KSW Kolosseum 2.

Labryga

Do debiutu Denis przygotowywał się w Warszawskim Centrum Atletyki. Daniel Omielańczuk jeden z naszych czołowych ciężkich w rozmowie z naszym portalem zapewnił, że Labryga ma naprawdę duży potencjał.

Denis bardzo fajnie się pokazał. On jest młody, bardzo pracowity. Na treningach mu powtarzam, że musi trochę zwolnić, bo on za dużo wszystkiego chce. Ja jestem tego przykładem, że za dużo chciałem, za dużo trenowałem, a teraz jestem w rozsypce, bo to z wiekiem wychodzi, więc ostrzegałem go i będę ostrzegał, żeby nie przesadzał. To wcześniej czy później wychodzi. Nie można być pazernym na trening. On jest młody, naprawdę ambitny, ma charakter, szybko będzie się uczył. Myślę, że to będzie bardzo dobry zawodnik.

Labryga wskazuje potencjalnego przeciwnika!

Denis Labryga na kanale FanSportu.pl wyznał, że chciałby wystąpić na hitowej gali XTB KSW Kolosseum 2. Wskazał również potencjalnego przeciwnika.

Czekam na ławce rezerwowej, jakby ktoś wam wypadł, jestem! Przygotowuję się na czerwiec, ale po drodze jak najbardziej zahaczyłbym o Colosseum.Marzenia, marzenia. Marzenia trzeba spełniać. Na pewno, jakby coś się wydarzyło i bym wskoczył na zastępstwo, petarda by była. A nie mam blokad z High League (…) Tak ostatnio obczajałem tego Samociuka. On też się wywodzi z WOTORE, dobry jest ogólnie. Wygrał dwa razy z Izu Ugonohem. Ma dobrą kontrolę Marek, ale też dobrym jest bijokiem.

Marek Samociuk już dwudziestego drugiego kwietnia stoczy swój następny pojedynek w największej organizacji w naszym kraju. Jego przeciwnikiem będzie Filip Stawowy

Zobacz także:

Jan Błachowicz dalej myśli o potencjalnej walce z Jonesem: Muszę sprawdzić go sam! Co wy na to?

Jan Błachowicz (29-9-1) rusza z przygotowaniami do następnego pojedynku. Już niebawem poznamy szczegóły kolejnego startu ”Cieszyńskiego Księcia” w amerykańskim gigancie. Błachowicz ma nadzieje, że będzie to walka z dużym nazwiskiem. To nie koniec, bowiem były mistrz w wadze półciężkiej nie zapomina o potencjalnym starciu z Jonem Jonesem.

Zbigniew Stonoga pozywa Jacka Murańskiego! ”Muran” odpowiada! Widzieliście?

Zbigniew Stonoga w mediach społecznościowych poinformował, że pozywa Jacka Murańskiego. ”Muran” w rozmowie z serwisem salon24.pl odpowiedział na słowa Zbigniewa. Ponadto freak fighter powiedział, że ”proces jest absolutnie bezzasadny”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis