MMA PLNajnowszeDenis ZałęckiKubiszyn ostro o materiale z Denisem: On się tym chwali! Nie uważam, że to powód do dumy! [WIDEO]

Kubiszyn ostro o materiale z Denisem: On się tym chwali! Nie uważam, że to powód do dumy! [WIDEO]

Na kanale ”Nie wiem, ale się dowiem” pojawił się materiał o freak fightach pod tytułem ”Analiza promocji świata przestępczego i przemocy w Polskim Internecie”. W nagraniu parę razy było wspomniane zachowanie Denisa ”Bad Boya” Załęckiego.

Załęcki

Na wczorajszej konferencji FAME MMA 17 pojawił się również trener Piotra Szeligi czyli Mateusz Kubiszyn. Postanowiliśmy zapytać ”Don Diego” co myśli o materiale, który ukazał się w internecie.

Przypomnijmy, że Kubiszyn w High League skrzyżował rękawice z Denisem Załęckim. ”Bad Boy” i ”Don Diego” w tym starciu debiutowali w mieszanych sztukach walki. Kubiszyn po całym dystansie wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Kubiszyn komentuje!

Postanowiliśmy zapytać Mateusza Kubiszyna o ostatni materiał na kanale ”Nie wiem, ale się dowiem”.

Kto sieje wiatr, burza zbiera i po temacie. I bardzo dobrze widzowie. Mi się, to podoba (…) Oglądałem urywki, bo to ma chyba 50 minut. Przeleciałem urywkami, bo nie miałem czasu. Gdzieś tam parę bliskich mi osób oglądało i streszczenie zrobili. Pooglądam wtedy porozmawiamy, ale uważam, że spoko. Żadnego kryminału w życiu nie ma i nie kierujmy się tymi zasadami, bo to był przede wszystkim główny nurt z tego co słyszałem (…) Denisowi obrywa się, bo on się utożsamia ze środowiskiem gangsterskim i sam o sobie tak mówi, że ”on rządzi Toruniem czy tam oni rządzą Toruniem” i tak dalej. No z tego co mówisz, no to on najbardziej polaryzuje środowiskiem kryminogennym i się chwali, szczyci tym. Nie uważam, żeby był to powód do dumy. Spoko, ja rozumiem przepychanki – nawet te bójki na konferencjach, te wyzwiska, ale mimo że dym, to musi mieć w jakiś w miarę smak, bo jednak w większości oglądają to młodzi ludzie

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Jóźwiak czy Boxdel? Ferrari czy Łaszczyk? Typowanie redakcyjne FAME MMA 17

Zapraszamy na dwieście sześćdziesiątą piątą edycję naszego typowania redakcyjnego. W tej odsłonie wytypowaliśmy pojedynki z gali FAME MMA 17, która w najbliższy piątek odbędzie się w TAURON Arenie w Krakowie.

FAME MMA 17: Jóźwiak był wściekły! Boxdel uderzył go z pięści podczas face to face! [WIDEO] Widzieliście?

Tu jest naprawdę mocny konflikt. Podczas drugiej konferencji FAME MMA 17 była konfrontacja słowna. W pewnym momencie Paweł Jóźwiak odpowiadał nie tylko rywalowi, a także Wojciechowi Goli czy chociażby Robertowi Pasutowi (prowadzący). Na koniec zobaczyliśmy face to face, podczas którego ”Boxdel” uderzył oponenta. Do wyczekiwanego starcia w freak fightach dojdzie już w piątek w Krakowie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis