MMA PLArek TańculaDojdzie w przyszłości do rewanżu na FAME MMA? Marcin Malczyński chce drugiej walki z… Tańculą!

Dojdzie w przyszłości do rewanżu na FAME MMA? Marcin Malczyński chce drugiej walki z… Tańculą!

To dość zaskakujące słowa! Marcin Malczyński na insta stories odpowiadał na pytania kibiców. Były mistrz FAME MMA po odbudowaniu się nie wyklucza rewanżowego starcia z Arkadiuszem Tańculą.

Tańcula

”Aroy” potrzebował zaledwie 28-sekund na znokautowanie byłego mistrza – Marcina Malczyńskiego. 

Niskie kopnięcie i cios. Wydawało się, że Malczyński to odczuł i błyskawicznie próbował zdobyć obalenie. Tańcula był na to gotowy. Obrócił pozycję, a następnie zaczął wyprowadzać uderzenia niczym z karabinu maszynowego. Malczyńskiego w pewnym momencie odcięło i sędzia był zmuszony przerwać walkę.

Malczyński: Jest trochę do wyjaśnienia!

Marcin Malczyński zdradził, że po zwycięstwie chciałby rewanżowego starcia z Arkadiuszem Tańculą, ponieważ mają sobie coś do wyjaśnienia.

Si. Tam jest trochę do wyjaśnienia, ale to w swoim czasie.

Ostatni czas nie był dobry w wykonaniu Marcina. Przed walką z Tańculą doznał błyskawicznej i bolesnej przegranej z Jakubem ”Kubańczykiem” Flasem.

Zobacz także:

Spotkania twarzą w twarz przed UFC 269: Oliveira vs Poirier. Dobre walki wiszą w powietrzu [WIDEO] Widzieliście?

Za nami spotkania twarzą w twarz przed nadchodzącą galą UFC 269: Oliveira vs Poirier, która odbędzie się w najbliższy weekend. Po specjalnej konferencji prasowej promującej to wydarzenie, kibice mogli zobaczyć face off między bohaterami najważniejszych walk sobotniej imprezy.

Andrzej Kościelski o swoich bójkach: Rekord mam siedem solówek w dwie minuty! Zaskoczeni?

Andrzej Kościelski ceniony trener MMA w Polsce w rozmowie z Tomaszem Sararą wypowiedział się o swoich bójkach. Trzeba przyznać, że historii nie brakuje. Kościelski podkreśla, że zawsze wyglądał niepozornie, więc był zaczepiany.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis