MMA PLNajnowszeDana WhiteDana White skomentował punktację sędziów w walce Vera vs Sandhagen: Mogło być 5-0, 4-1, ale niejednogłośna?

Dana White skomentował punktację sędziów w walce Vera vs Sandhagen: Mogło być 5-0, 4-1, ale niejednogłośna?

Dana White nie był zadowolony z werdyktu sędziów punktowych w walce Marlon Vera vs Cory Sandhagen, która była main eventem weekendowej gali UFC San Antonio. Szef UFC skomentował punktację, która niejednogłośnie wskazała jako zwycięzcę tamtego pojedynku Cory’ego Sandhagena.

Dana White skomentował punktację

Wg wielu obserwatorów, walka Very z Sandhagenem była jednostronna. Jednostronna na korzyść Amerykanina. Mimo to, jeden z sędziów punktowych – Joel Ojeda wskazał Ekwadorczyka jako zwycięzcę tamtej konfrontacji.

Karty punktowe z walki Vera vs Sandhagen wyglądały następująco:

Dana White skomentował punktację sędziów w walce Vera vs Sandhagen

White na konferencji prasowej przyznał, że jest przerażony taką punktacją i wg jego optyki, Sandhagen mógł wygrać nawet wszystkie rundy, a jego dominacja była wyraźna:

“Właśnie wychodziłem z łazienki i usłyszałem werdykt. Pomyślałem: Co do chuja? Mogło być 5-0 w rundach, nawet 4-1, ale niejednogłośna wygrana? To przerażające.

Sandhagen wyglądał niesamowicie tego wieczora. Zamknął Verę, miał niesamowitą pracę nóg, świetnie się ruszał, miał sprowadzenia. Miał wszystko, by wygrać.”

Zobacz także:

“Boks syjamski”? Bob Sapp wraca by stoczyć walkę w niecodziennej formule! [WIDEO]

Już pierwszego kwietnia odbędzie się kolejna edycja Fight Circus. To już szósta odsłona najdziwniejszego wydarzenia w świecie sportów walki! Walkę na gali stoczą między innymi Bob Sapp czy były mistrz UFC…

Omielańczuk o walce Załęckiego: Tam nie ma kontuzji nogi tylko jest kontuzja i to mocna głowy! [WIDEO] Widzieliście?

Daniel Omielańczuk w rozmowie z naszym portalem został zapytany o ostatnią galę High League 6, która odbyła się w Katowicach. Padło również pytanie o walkę Denisa ”Bad Boya” Załęckiego, który już w pierwszej odsłonie musiał uznać wyższość Pawła ”Tybori” Tyburskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis