MMA PLKSWKto wygra walkę Pudzian vs. Materla na KSW 70? Oto analiza!

Kto wygra walkę Pudzian vs. Materla na KSW 70? Oto analiza!

Na KSW 70 w walce wieczoru zmierzą się Mariusz Pudzianowski oraz Michał Materla. Z tej okazji przygotowałem specjalną analizę starcia dwóch legend. Gala odbędzie się w sobotę, 28 maja, o godzinie 19:00.

Pudzian - Materla Analiza walki
Foto: KSW

“Pudzian” będzie dużo cięższym zawodnikiem. W piątek na wagę wniósł 116 kg. Materla z kolei waży około 100 kg. “Cipao” jednak jest bardziej doświadczony, bój z Mariuszem będzie jego 40. zawodową walką. Dla porównania “Pudzilla” ma ich na koncie 23.

KSW przygotowało wiele ciekawych statystyk. Zaznaczę że dotyczą one jedynie starć dla tejże właśnie organizacji. 26 do 23 pojedynków na korzyść Materli. 20 do 16 zwycięstw również na korzyść reprezentanta Berserkers Szczecin. Najdłuższa passa wygranych przedstawia się tutaj 6 do 4 dla Michała.

KSW 70: Pudzian – Materla. Analiza walki

Przyjrzyjmy się bliżej zwycięstwom. 15 walk “Cipao” zakończyło się przed czasem, Pudzianowski kończył ich 11. Przez TKO Mariusz ma o jedno starcie zastopowane więcej. Również szybciej rozprawiał się z rywalem. Jego rekord to 18 sekund. Michałowi ta sztuka zajęła 3 sekundy dłużej.

A jak kończyły się ich ostatnie pojedynki? Michał Materla w piękny sposób pokonał Jasona Radcliffea przed własną publicznością. Pudzianowski natomiast we wspomniane 18 sekund uśpił “Bombardiera”.

Dużo większa garść statystyk i porównań dostępna jest w poniższym materiale. Zapraszamy do oglądania!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis