MMA PLElite FightersKto stoi za Elite Fighters? Chodzą głosy, że Paweł Jóźwiak z FEN. Prezes odniósł się do tych plotek!

Kto stoi za Elite Fighters? Chodzą głosy, że Paweł Jóźwiak z FEN. Prezes odniósł się do tych plotek!

Foto: Facebook/ Paweł Jóźwiak

Kto stoi za Elite Fighters, nową freakową organizacją, którą niedługo ma wejść na polski rynek sportów walki? W środowisku chodzą głosy, że Elite Fighters to projekt Pawła Jóźwiaka, prezesa FEN. Czy aby na pewno?

O planach Pawła Jóźwiaka dotyczących wejścia na rynek gal freakowych powiedzieli Łukasz Zaborowski i Marcin Wrzosek w jednym ze swoich odcinków programu The Coach and The Champ na Kanale Sportowym.

Później zaczęły pojawiać się pierwsze informacje dotyczące tego projektu. W karcie walk pierwszej gali mają znaleźć się: Ewa Piekut uczestniczka Warshaw Shore, Tarzan i Szczuki, którzy mają zmierzyć się na gali, Bodychrist czy Daniel Magical.

Kto stoi za Elite Fighters? Chodzą głosy, że Paweł Jóźwiak z FEN. Prezes odniósł się do tych plotek!

Prezes FEN, Paweł Jóźwiak odniósł się bezpośrednio do plotek sugerujących, że Elite Fighters to jego organizacja. Na Twitterze w odpowiedzi na pytanie Macieja Szumowskiego odpowiedział:

“Nie mam z tym projektem kompletnie nic wspólnego ! Nawet nie wiem kto przy tym pracuje.” – skwitował krótko

Data pierwszej gali Elite Fighters na ten moment nie jest jeszcze znana.

Natomiast Paweł Jóźwiak jest na ostatniej prostej w przygotowaniach do sobotniej gali FEN 33, którą kibice będą mogli obejrzeć na sportowych stronach Polsatu oraz na kanale Super Polsat.

Zobacz także:

FEN 33 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Już w najbliższą sobotę odbędzie się gala FEN 33. Tym razem zrezygnowano z systemu PPV i galę zobaczymy w telewizji (jak również w Internecie).

UFC 260: Miocic vs. Ngannou 2 z udziałem Michała Oleksiejczuka – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

W najbliższy weekend odbędzie się kolejna numerowana gala UFC. W rozpisce znalazła się walka mistrzowska. Wystąpi też polski zawodnik.

Czekając na FEN 33: tak nokautuje bohater walki wieczoru [+ZAPOWIEDŹ GALI]

Czekając na nadchodzącą wielkimi krokami galę FEN 33 zapraszamy do obejrzenia akcji, która charakteryzuje bohatera walki wieczoru imprezy – Kacpra Formelę. Organizacja Fight Exclusive Night zaprezentowała także oficjalną zapowiedź gali.