MMA PLNajnowszeFAME MMAKoniec współpracy? Okniński ostro o Ferrarim: To idiota! Pieniądze to nie wszystko!

Koniec współpracy? Okniński ostro o Ferrarim: To idiota! Pieniądze to nie wszystko!

Dziś organizacja FAME MMA potwierdziła walkę wieczoru, w której zobaczymy Amadeusza Roślika. ”Ferrari” jednego wieczoru ma stoczyć dwa pojedynki. Roślik na insta stories poinformował, że wylatuje do Stanów Zjednoczonych. Długo nie musieliśmy czekać na mocną reakcję Mirosława Oknińskiego. Zbliża się koniec współpracy na linii Okniński-Ferrari? Tego nie możemy wykluczyć.

Okniński

Uznany trener już w przeszłości wspominał, że ”Ferrari” ma potencjał, lecz jest kompletnym leniem i mało trenuje. Zgrzyty mogą się pojawiać, bowiem to nie pierwsza taka sytuacja, gdy ogłoszona jest walka ”Ferrariego”, a on zamiast od początku do końca trenować w Akademii Sportów Walki Wilanów – decyduje się na kolejny wyjazd.

Roślik podczas FAME MMA 18 ma zmierzyć się z Kacprem Błońskim, a następnie z Marcinem Dubielem. Do wspomnianej edycji freakowej organizacji dojdzie dwudziestego maja w Łodzi.

Mocna reakcja trenera!

Jak widać trener Mirosław Okniński ma dość zachowania freakowego zawodnika organizacji FAME MMA. Okniński w mocny stylu wypowiedział się o zachowaniu ”Ferrariego”.

Ferarri to idiota. Ustalamy, że teraz trenuje a on wyjeżdża. Wystarczy, wystarczy zadzwonić i poinformować o zmianach planów. Odwołuje wszystkie wywiady dotyczące Ferrariego do momentu jego powrotu do treningów. Amadeusz Ferrari pełny zjeb

Ferarri to idiota. ustalamy ze teraz trenuje a on wyjeżdża .Wystarczywystarczy zadzwonić i poinformować o zmianach…

Posted by Mirek Okniński on Sunday, April 2, 2023

Ferarri to idiota. Odwołuje wszystkie wywiady dotyczące Ferrariego do momentu jego powrotu do treningów. Amadeusz Ferrari pełny zjeb.

Ferarri to idiota.odwoluje wszystkie wywiady dotyczące Ferrariego do momentu jego powrotu do treningów.Amadeusz Ferrari pełny zjeb.

Posted by Mirek Okniński on Sunday, April 2, 2023

Wyjechał zjeb do USA bez uzgodnienia miał trenować. Wszystko robi żeby przegrać. Za kilka złotych nie będę przegrywał. Pieniądze to nie wszystko. Ja oczekuje, że zawodnik jak ma trenować, to trenuje (…) No bez treningu się nie przygotowuje na dwa pojedynki – napisał w mediach społecznościowych Mirosław Okniński.

Zobacz także:

Szpilka bezlitośnie o występie Denisa: To głupota, wypompował się i odruchy bezwarunkowe [WIDEO] Widzieliście?

Artur Szpilka, czyli były rywal Denisa Załęckiego udzielił wywiadu Michałowi Cichemu z portalu MMA.PL, w którym bezlitośnie wypowiedział się o występie “Bad Boya” z Torunia na gali High League 6.

Pudzian czy Szpila? Mateusz Gamrot wskazał faworyta: Wyraźnie on!

Pudzian czy Szpila? O faworycie tej walki mówiło się na długo przed oficjalnym ogłoszeniem tego starcia! Mariusz Pudzianowski i Artur Szpilka zmierzą się ze sobą już na początku czerwca na historycznej gali XTB KSW Colloseum 2!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis