MMA PLArchiwumKSWKSW zainteresowane Mindą i Pasternakiem? Dyrektor sportowy stanowczo odpowiada!

KSW zainteresowane Mindą i Pasternakiem? Dyrektor sportowy stanowczo odpowiada!

Na kanale InTheCage.pl pojawił się długi materiał z dyrektorem sportowym KSW – Wojsławem Rysiewskim, który został zapytany o mnóstwo zawodników. Rysiewski w pewnym momencie wypowiedział się o potencjalnym angażu Michała Pasternaka oraz Kamila Mindy. Obaj wymienieni swoje skupienie mają na freakowych organizacjach.

Pasternak

”King Kong” już w sobotę odnotuje pierwszą walkę w freakowej organizacji. Podopieczny Mirosława Oknińskiego wystąpi na Clout MMA 2 w Płocku, gdzie czeka go ciekawe starcie. Minda w formule K-1 (małe rękawice) zmierzy się z Denisem Labrygą.

Pasternak zaś wraca po kontuzji. ”Wampir” miał ochotę stoczyć pojedynek z Alanem Kwiecińskim, ale wygląda na to, że wszystko zakończy się fiaskiem z powodu ”Alanika”, który często lubi zmienić zdanie.

Rysiewski zabiera głos!

Michał Pasternak i Kamil Minda to zawodnicy, którzy są w kręgu zainteresowań największej organizacji w naszym kraju? Wojsław Rysiewski w rozmowie z portalem InTheCage.pl stanowczo odpowiedział.

Bardzo się cieszę, że mają gdzie zarabiać bardzo dobre pieniądze i tak trochę ich włożę do jednego worka, bo podobny wiek. Myślę, że sportowo też, no Michał trochę lepiej, ale prawda jest taka, że każdą walkę z dobrym polskim zawodnikiem przegrywał w ostatnim czasie. Przegrał z Łukaszem Sudolskim, który jest blisko dołu tabeli u nas, czy z Adamem Kowalskim, czy z Maćkiem Różańskim. Wiek też raczej nie pomaga. Moim zdaniem oni już nie zawalczą w KSW. Kamil, który przegrał z Thomasem Moznym, który przegrał z Arkiem Wrzoskiem. Sportowo to nie jest ten level. Nie zważając na moje uprzedzenia, panowie znaleźli sobie dobrze płatne prace we freak fightach, więc niech im się wiedzie.

Ostatni pojedynek ”Wampira” miał miejsce na FAME Friday Arena 1 we Wrocławiu. Było to starcie z Pawłem ”Tyborim” Tyburskim, który pokazał charakter i próbował czymś zaskoczyć. Pasternak po straszliwym kolanie miał nawet rywala na deskach, ale podopieczny Przemysława Szyszki przetrwał ciężkie chwile. Warto zaznaczyć, że Pasternak w drugiej rundzie doznał poważnej kontuzji, ale przewalczył cały dystans i wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis