MMA PLNajnowszeKSWKSW w Viaplay jeszcze w 2024 roku! Wiemy do kiedy platforma streamingowa ma wycofać się z Polski!

KSW w Viaplay jeszcze w 2024 roku! Wiemy do kiedy platforma streamingowa ma wycofać się z Polski!

Wygląda na to, że gale Federacji KSW w Viaplay będą transmitowane jeszcze w 2024 roku! W sieci pojawiły się bowiem informacje o terminie, do którego ta popularna w naszym kraju platforma streamingowa ma opuścić nasz kraj.

KSW w Viaplay

Viaplay jest określany mianem “nowego domu” dla Federacji KSW. Dzięki współpracy polskiego giganta z tą konkretną platformą streamingową, polscy kibice mieszanych sztuk walki mogą cieszyć się galami KSW organizowanymi w każdym miesiącu w roku.

I choć w przestrzeni publicznej pojawiły się potwierdzenia mówiące o tym, że Viaplay zaprzestanie działalności na polskim rynku ze względu na brak rentowności, to teraz już mamy konkrety w kwestii: do kiedy Viaplay opuści Polskę.

KSW w Viaplay jeszcze w 2024 roku!

Viaplay opublikowało wyniki finansowe za III kwartał 2023 roku, w którym potwierdziło także, iż do lata 2025 roku opuści państwa bałtyckie oraz Polskę:

“[W trzecim kwartale] działalność “Viaplay” w krajach bałtyckich, Polsce i Wielkiej Brytanii nadal osiągała wyniki poniżej oczekiwań. Licząc rok do roku były one jednak lepsze ze względu na szereg wdrożonych przez nas inicjatyw oszczędnościowych. Droga do rentowności na tych rynkach nie jest jasna ani realistyczna, dlatego osiągnęliśmy porozumienie w sprawie sprzedaży naszej działalności w Wielkiej Brytanii, pod warunkiem uzyskania zgody organów regulacyjnych, a do lata 2025 r. opuścimy rynki bałtyckie i polskie.” – czytamy w transkrypcji zamieszczonej na portalu Meczyki.pl.

Oznacza to tyle, że gale KSW w roku 2024 – na dziś dzień – nadal będą planowo transmitowane na platformie Viaplay. Chyba, że firma ta porozumie się z innym dostawcą w sprawie kupna praw do pokazywania imprez polskiego giganta.

Zatem już teraz możemy nastawiać się na to, iż miesiąc w miesiąc będziemy mogli cieszyć się galami KSW transmitowanymi w sieci.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis