MMA PLBoksFrancis Ngannou o zarobkach Logana Paula: To szaleństwo! Co w takim razie my robimy źle?

Francis Ngannou o zarobkach Logana Paula: To szaleństwo! Co w takim razie my robimy źle?

Mistrz wagi ciężkiej UFC Francis Ngannou wypowiedział się krótko o zarobkach youtubera Logana Paula, który minionej nocy stoczył pokazowy pojedynek bokserski z Floydem Mayweatherem Juniorem.

Ngannou o zarobkach Logana Paula

Czempion największej organizacji MMA na świecie i najbardziej medialnej kategorii wagowej w sportach walki jest zaskoczony poziomem wynagrodzenia osoby, której to nie sport przyniósł ogromną rozpoznawalność w Stanach Zjednoczonych.

Francis Ngannou o zarobkach Logana Paula: To szaleństwo! Co w takim razie my robimy źle?

Logan Paul minionej nocy rywalizował z legendarnym Floydem Mayweatherem Juniorem, z którym stoczył osiem rund i w których nie dał się niepokonanemu pięściarzowi znokautować.

Walka ta zatem oficjalnie nie miała zwycięzcy, ale Logan Paul i tak może być z siebie zadowolony. Raz, że Floyd Mawyeather junior nie zdołał go znokautować, a dwa, że zarobił ogromne pieniądze. Mówi się, że Logan Paul za walkę z Floydem otrzymał… 20 milionów dolarów.

Tę informację skomentował właśnie Francisn Ngannou, który jednocześnie narzeka na wypłaty w UFC:

“To szaleństwo, kiedy pomyślę, że Logan Paul (0-1) dostał właśnie 20 milionów dolarów za pokazową walkę bokserską. CO W TAKIM RAZIE MY ROBIMY ŹLE?”

Zobacz także:

Przerwany wywiad z MMA.PL! Mamed daje rady Jurasowi: Trzeba trenować, a nie pizzę jeść i whisky pić! [WIDEO] Widzieliście?

Po minionej gali KSW 61 Michał Rogoziński z portalu MMA.PL rozmawiał z Mamedem Khalidovem, a wywiad ten został przerwany przez Łukasza Jurkowskiego! W materiale widać, jak Mamed daje rady Jurasowi!

Mamed Khalidov chętny na starcie z Pudzianowskim: Mariusz jest 100% zawodnikiem!

To się dzieje naprawdę! Mamed Khalidov (35-7-2) w swojej barwnej karierze wielokrotnie stawał przed dużymi wyzwaniami. Olsztynianin wyraził chęć na starcie z… Mariuszem Pudzianowskim (15-7). O takiej walce wspomina się już nie pierwszy raz!

Floyd Mayweather dał lekcję boksu Loganowi Paulowi, ale walka potrwała pełen dystans [WIDEO]

Floyd Mayweather (50-0, 27 KO) i Logan Paul zmierzyli się w pojedynku bokserskim jaki odbył się w Miami na Florydzie. Pokazowe starcie nie było punktowane przez sędziów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis