MMA PLNajnowszeArtur SzpilkaSzpilka podejmuje wyzwanie. Zamierza powtórzyć niezwykły wyczyn Materli! [WIDEO]

Szpilka podejmuje wyzwanie. Zamierza powtórzyć niezwykły wyczyn Materli! [WIDEO]

Tak się przełamuje bariery! Michał Materla lubi podejmować wyzwania i sprawdzać swoją wytrzymałość. Podopieczny Piotra Bagińskiego wszedł na Śnieżkę w krótkich spodenkach i bez koszulki.

Materla

Materla nie zamierzał długo czekać i szybko przyjął następną propozycję. Było to duże starcie w Łodzi. Roberto Soldić nie widzi już większych wyzwań w swojej wadze, więc pora pójść do góry. Chorwat był bezwzględny! ”RoboCop” od samego początku zdominował pojedynek. Podopieczny Piotra Bagińskiego pokazał charakter i wytrwał w wielu sytuacjach.. Ostatecznie 20-sekund przed końcem pierwszej rundy sędzia był zmuszony przerwać walkę.

Artur Szpilka podejmuje wyzwanie!

Artur Szpilka (24-4, 16 KO) był pod wrażeniem, że Michał Materla (29-8) potrafi w takim stylu przełamywać bariery. Bokser z Wieliczki zamierza powtórzyć wyczyn ”Cipao”.

Słuchajcie gdybym miał włosy, to bym je przeczesał. Po tym co zrobił Michaś, czyli wszedł na Śnieżkę w takiej temperaturze tylko w spodenkach. Wiadomo w czapce i rękawiczkach. Trzeba będzie podjąć wyzwanie. Zajebiście naprawdę Michaś.

31-latek najprawdopodobniej wróci na ring w walce z niepokonanym Łukaszem Różańskim (13-0, 12 KO). O tym starciu mówi się od dłuższego czasu! Dla ”Szpili” będzie to ostatni pojedynek pod skrzydłami promotora Andrzeja Wasilewskiego.

Wojownik z Wieliczki ostatni pojedynek stoczył w marcu tego roku. Szpilka w Łomży po latach wrócił do wagi cruiser. Nie był to dobry występ Artura. 31-latek leżał na deskach i musiał przetrwać kryzysy w starciu z niebezpiecznym Sergey’em Radczenko. Po dziesięciu rundach sędziowie wskazali niejednogłośnie na stronę Artura. Trzeba dodać, że ta decyzja była mocno dyskusyjna.

Zobacz także:

Gołota gotowy na rewanż! Chcielibyście to zobaczyć?

Andrzej Gołota skomentował sobotni powrót Mike Tysona. Polak zaskoczył! Gołota twierdzi, że jest gotowy na rewanż

Właściciele KSW na liście Forbesa! Jakie miejsce obstawiacie?

Martin Lewandowski i Maciej Kawulski docenienie! Właściciele KSW pojawili na liście Forbesa.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis