MMA PLNajnowszeKSWKSW 79: Phil De Fries zdominował rywala w parterze i zrewanżował się za porażkę sprzed dekady. Duffee bez szans! [WIDEO]

Phil De Fries (23-6, 1 N/C) już w pierwszej rundzie pokonał Todda Duffee (9-4, 1 N/C) w walce wieczoru gali KSW 79, której stawką był pas wagi ciężkiej. Anglik obronił go już po raz ósmy.

KSW 79 Phil De Fries

De Fries dość szybko zanurkował pod kopnięciem rywala i sprowadził walkę do parteru. Anglik trzymał rywala pod siatką. Obijał go i szukał okazji do przełożenia ręki pod brodą. Będąc za plecami Amerykanina zyskiwał co raz większą przewagę. Cała seria ciosów prawą ręką nie spotkała się z żadną odpowiedzią, dlatego też sędzia zdecydował się na przerwanie pojedynku już w pierwszej rundzie.

Był to rewanż za pojedynek z 2012 roku. Wówczas to na gali UFC 155 w nieco ponad dwie minuty Duffee zatrzymał Anglika ciosami. De Fries po latach w znakomitym stylu zrewanżował się rywalowi.

Gala KSW Colosseum 2 bez freaków poza jednym wyjątkiem? Lewandowski zabiera głos!

Już trzeciego czerwca odbędzie się hitowa gala KSW Colosseum 2 na PGE Narodowym. Martin Lewandowski w rozmowie z portalem InTheCage.pl został zapytany czy orgnizacja przewiduje na te wydarzenia starcia freak fightowe. Jeden z właścicieli KSW zapewnił, że nie będą korzystać z takich zawodników poza jednym możliwym wyjątkiem.

Wielki turniej OKTAGON MMA z milionem euro w puli. Zawalczy w nim Polak!

Czeska organizacja OKTAGON MMA przygotowała coś specjalnego. 16-osobowy turniej z pulą w wysokości miliona dolarów. Już 4 marca odbędzie się pierwsza runda. Wśród uczestników znalazł się też reprezentant Polski.