MMA PLNajnowszeKSWKSW 79: Brian Hooi wraca na zwycięską ścieżkę. Skończył przed czasem Stoimenova [WIDEO]

KSW 79: Brian Hooi wraca na zwycięską ścieżkę. Skończył przed czasem Stoimenova [WIDEO]

Brian Hooi (19-10, 1 N/C) już w pierwszej rundzie pokonał Jivko Stoimenova (12-6, 1 N/C) na gali KSW 79 w Libercu.

KSW 79 Brian Hooi

Stoimenov od początku pojedynku był niezwykle aktywny. Napierał z całymi seriami obszernych ciosów. Hooi odpowiedział dobrym łokciem. Później próbował też kolan. Oglądaliśmy naprawdę interesujący pojedynek w stójce. Obaj zawodnicy mieli swoje szanse. W końcu to Hooi przełamał rywala ciosami prostymi na środku klatki. Stoimenov przewrócił się a Holender dopadł do niego. Po kilku kolejnych ciosach bez obrony sędzia przerwał walkę.

“Hooibooi” wraca więc na zwycięską ścieżkę po porażce z Arturem Szczepaniakiem. Po dzisiejszym zwycięstwie Holender zgłosił chęć występu na Stadionie Narodowym.

Zobacz także:

Gala KSW Colosseum 2 bez freaków poza jednym wyjątkiem? Lewandowski zabiera głos!

Już trzeciego czerwca odbędzie się hitowa gala KSW Colosseum 2 na PGE Narodowym. Martin Lewandowski w rozmowie z portalem InTheCage.pl został zapytany czy orgnizacja przewiduje na te wydarzenia starcia freak fightowe. Jeden z właścicieli KSW zapewnił, że nie będą korzystać z takich zawodników poza jednym możliwym wyjątkiem.

Wielki turniej OKTAGON MMA z milionem euro w puli. Zawalczy w nim Polak!

Czeska organizacja OKTAGON MMA przygotowała coś specjalnego. 16-osobowy turniej z pulą w wysokości miliona dolarów. Już 4 marca odbędzie się pierwsza runda. Wśród uczestników znalazł się też reprezentant Polski.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis