MMA PLNajnowszeAlistair OvereemKSW 71: Alistair Overeem zameldował się na gali w Toruniu! Legenda w szatni rywala Różala!

Alistair Overeem (47-19) pojawił się na dzisiejszej gali KSW 71 w Toruniu. Legenda K-1 wspiera Errola Zimmermana, który zmierzy się z Marcinem Różalskim w małych rękawicach. Przypomnijmy, że Holender poprowadził seminarium w Warszawie w klubie Uniq Fight Club.

Overeem

42-latek w swoim najbliższym starciu wróci po latach do rywalizacji w K-1. Weteran UFC ósmego października podczas Glory Collision 4 zmierzy się z również legendarnym Badrem Harim.

Będzie to już ich trzecie starcie! Póki co jest 1-1 w rywalizacji Badra Hariego z Alistairem Overeemem. Druga ich walka miała miejsce pod koniec 2009 roku. Hari w Japonii po dwóch minutach i 14 sekundach cieszył się ze zwycięstwa przed czasem.

Wspomnianą walkę możecie zobaczyć poniżej:

Overeem w Toruniu!

Alistair Overeem pojawił się w Toruniu na dzisiejszej gali KSW 71. Jak widać Overeem wspiera Errola Zimmermana, którego czeka starcie z Marcinem Różalskim.

Kickboxing Elite 🥊

Posted by KSW on Saturday, June 18, 2022

Do przerwy 1:0 dla pięściarza z Wieliczki, mogliby powiedzieć komentatorzy piłkarscy. Artur Szpilka pokazał, że szachy nie są mu obce i pokonał na czas Siergieja Radczenkę.

Tańcula o wyniku PPV gali High League 3: To nie jest duży wynik przy gażach jakie płacą! Co wy na to?

Na kanale ”Szalony Tańcula” pojawił się nowy odcinek. Arkadiusz Tańcula i ”Szalony Reporter” ponownie wypowiedzieli się o High League 3. Zawodnik FAME MMA wspomniał o wynikach PPV przy gali w Ergo Arenie. ”Aroy” podkreślił, że są to plotki!