MMA PLKSWKSW 64 PPV. Gdzie oglądać w Internecie?

KSW 64 PPV. Gdzie oglądać w Internecie?

Foto: KSW

Już 23 października czeka nas kolejna gala Federacji KSW. Tym razem przygotowano naprawdę imponującą rozpiskę.

W walce wieczoru gali KSW 64 w stawce znajdzie się pas kategorii koguciej.Aktualny mistrz Sebastian Przybysz (8-2) podejmie Bruno Augusto dos Santos (10-2).

Największa polska organizacja po raz drugi podejdzie natomiast do zestawienia Mariusza Pudzianowskiego (15-7, 1 N/C) z Serigne Ousmane Dia (2-0) znanym po prostu jako „Bombardier”. Tę walkę zakontraktowano w kategorii Open.

Podczas gali debiut w KSW zaliczy najlepszy obecnie polski piórkowy – Daniel Rutkowski (12-2, 1 N/C). Rywalem “Rutka” będzie zaś efektownie walczący Filip Pejić (15-5-2).

Rewelacyjnie zapowiada się też starcie dwóch młodych i utalentowanych Polaków. Robert Ruchała (5-0) podejmie Patryka Kaczmarczyka (7-0).

Na KSW 64 zobaczymy też walkę, która może wyłonić kolejnego pretendenta w kategorii półśredniej. Michał Pietrzak (10-4) zmierzy się bowiem z niepokonanym Shamilem Musaevem (15-0).

Oprócz tego do okrągłej klatki KSW powróci też Karolina Owczarz (4-1), która zawalczy z Sylwią Juśkiewicz (9-6). Z kolei Cezary Kęsik (12-1) po pierwszej porażce w karierze spróbuje się odbudować w starciu z Marcinem Krakowiakiem (11-3).

W rozpisce znalazł się tez choćby Albert Odzimkowski (11-5) a debiut w KSW zaliczy niepokonany Adam Tomasik (5-0).

Gdzie oglądać KSW 64 w Internecie?

KSW 64 PPV

KSW stworzyło dedykowaną właśnie takim imprezom platformę internetową, na której możemy oglądać zupełnie legalnie wydarzenia organizowane przez KSW. Mowa o stronie KSWTV.com. Dostęp do usługi jaką będzie gala KSW 64 to koszt 40 zł.

KSWTV.com daje możliwość oglądania gali z dowolnego miejsca w jakości Full HD. Dzięki funkcji Timeshift program nadawany na żywo możesz wstrzymać, przewinąć w tył oraz w przód. Ponadto gala będzie dostępna w serwisie przez 72 godziny od momentu zakończenia wydarzenia. Daje to możliwość ponownego obejrzenia i przesunięcia do interesującego nas momentu. Na KSWTV.com możemy również wybrać wersję językową komentarza – polską lub angielską.

Drugą możliwością, by legalnie obejrzeć galę KSW 64 jest serwis Polsat Box Go.

Szczegółowe informacje dotyczące zamawiania TUTAJ

Gdzie oglądać KSW 64 w telewizji?

Abonenci Cyfrowego Polsatu znajdą w telewizji specjalnie dedykowany temu wydarzeniu kanał. By móc na nim oglądać KSW 64 trzeba wykupić pakiet PPV w cenie 40 zł. Zamówienia można dokonać przez SMS,  w Internetowym Centrum Obsługi Klienta bądź telefonicznie.

Klienci innych kablówek np. Netia, Vectra czy Inea również będą mieć możliwość wykupienia PPV. By to zrobić trzeba skontaktować się z odpowiednim w zależności od kablówki, Centrum Obsługi Klienta.

Szczegółowe informacje dotyczące zamawiania TUTAJ

KSW 64

Data: 23 października 2021 roku, godz. 20:00

61,2 kg: Sebastian Przybysz (8-2) vs. Bruno Augusto dos Santos (10-2) – o pas wagi koguciej
+120,2 kg: Mariusz Pudzianowski (15-7, 1 N/C) vs. Serigne Ousmane „Bombardier” Dia (2-0)
65,8 kg: Daniel Rutkowski (12-2, 1 N/C) vs. Filip Pejić (15-5-2)
65,8 kg: Robert Ruchała (5-0) vs. Patryk Kaczmarczyk (7-0)
77,1 kg: Michał Pietrzak (10-4) vs. Shamil Musaev (15-0)
56 kg: Karolina Owczarz (4-1) vs. Sylwia Juśkiewicz (9-6)
83,9 kg: Cezary Kęsik (12-1) vs. Marcin Krakowiak (11-3)
83,9 kg: Albert Odzimkowski (11-5) vs. Jason Radcliffe (16-8)
93 kg: Adam Tomasik (5-0) vs. Oumar Sy (4-0)

Zobacz także:

Maciej Kawulski o walce Wrzoska z Don Kasjo na FAME MMA 12: Wrzosek przegra? To wyleci z KSW!

Za niecały miesiąc, w klatce FAME MMA zadebiutuje Marcin Wrzosek. Jest to kolejna sytuacja, w której organizacja KSW wypożycza swojego zawodnika federacji FAME. Czy naturalną sytuacją będzie już udział profesjonalnych zawodników we freakowych wydarzeniach?

To były potężne liście! Potworne kontuzje uczestników PunchDown 5! Widzieliście?

Dawid Kołodziejczyk i Peter Truchlik zaprezentowali się z dobrej strony w świetnie obsadzonym turnieju na liście. ”Jasiu” i ”Aligator” po dzisiejszych starciach udowodnili, że należy im się następna szansa.