MMA PLNajnowszeKSWKrzysztof Głowacki tajemniczy przed walką na KSW 95 w Olsztynie: Bądźcie cierpliwi i zobaczycie

Krzysztof Głowacki tajemniczy przed walką na KSW 95 w Olsztynie: Bądźcie cierpliwi i zobaczycie

Autor jednego z najlepszych nokautów w historii Federacji KSW Krzysztof Głowacki jest bardzo tajemniczy przed swoją kolejną walką w klatce KSW. “Główka” swój pojedynku pojedynek stoczy na gali KSW 95 w Olsztynie.

Krzysztof Głowacki

Głowacki wystąpił ostatni raz na gali gali KSW Colosseum 2, gdzie w efektowny sposób znokautował Patryka “Glebę” Tołkaczewskiego.

Tamtą akcję możecie zobaczyć poniżej:

Krzysztof Głowacki tajemniczy przed walką na KSW 95 w Olsztynie: Bądźcie cierpliwi i zobaczycie

Kolejny pojedynek na zasadach MMA Krzysztof Głowacki stoczy już 7 czerwca na gali KSW 95 w Hali Urania w Olsztynie. Jego rywalem będzie Dawid Kasperski.

Ostatnie bilety w sprzedaży na eBilet.pl

Głowacki w krótkiej rozmowie opublikowanej na oficjalnej stronie Federacji KSW ujawnił się jako bardzo tajemniczy pod względem tego, co przygotowuje na swój występ w klatce. Jednocześnie docenia też swojego rywala:

“Poprzeczka jest bardzo wysoko zawieszona, ale spokojnie. Dla mnie najważniejsze jest to, żeby zdrowym dojść do walki i wyjść z niej zwycięsko. Na pewno emocji nie zabraknie, z mojej strony, jak i z Dawida strony. Nie lubię dużo opowiadać, bo gadać można wiele. Lepiej pokazać wszystko w walce, więc bądźcie cierpliwi i zobaczycie 7 czerwca, co się będzie działo.”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis