MMA PLNajnowszeKSWKSW 41: Łukasz Rajewski wypunktowany większościową decyzją przez Salahdine’a Parnasse’a

W kolejnej walce gali KSW 41 w Katowicach reprezentujący Ankos MMA, Łukasz Rajewski (7-3) przegrał pojedynek z Salahdine’m Parnasse (10-0-1) większościową decyzją sędziów po 15-minutowej, dobrze rozegranej taktycznie walce.

Francuz tym samym pozostał niepokonany w zawodowej karierze.

Pierwsza runda była bardzo zacięta, obaj zawodnicy z respektem podeszli do swoich umiejętności, a punktem przełomowym okazało się mocne kopnięcie Francuza, które Rajewski wyraźnie odczuł. Parnasse wykorzystywał swoją nieznaczną przewagę w drugiej i trzeciej rundzie i był nawet blisko zakończenia przed czasem, ale ani zajście za plecy Rajewskiego, ani założona anakonda nie zmusiła Polaka do odklepania pojedynku.

Sędziowie natomiast po 15 minutach wskazali jako zwycięzcę Parnasse’a, któremu dwójka arbitrów przyznała wiktorię, a jeden widział w tej walce remis.