MMA PLNajnowszeFAME MMAKrzysztof Rozpara w szoku. Tego się nie spodziewał!

Krzysztof Rozpara w szoku. Tego się nie spodziewał!

Od wczoraj, absolutnym hitem w polskim internecie jest pierwszy odcinek zapowiedzi gali FAME 18. Odbiór trailera jest bardzo pozytywny. Jak zdradza Krzysztof Rozpara, jeden z włodarzy FAME, trailer “oszukał” algorytm YouTube. Zobacz co dokładnie miał na myśli współwłaściciel federacji.

Krzysztof Rozpara FAME 18
Foto: FAME MMA

FAME: Drive – official trailer 
Do tej pory trailery kolejnych gal realizowane były w formie teledysków muzycznych czy krótkich form video. Fame: Drive – official trailer to całkowicie nowy format, który tworzy emocjonującą i wciągającą fabułę nawiązującą do nocnych wyścigów samochodowych. Zapowiedź najbliższej gali została wyprodukowana ze zdecydowanie największym jak do tej pory rozmachem. Plan zdjęciowy trwał aż 5 dni. Na potrzeby realizacji zostało wynajęte prywatne lotnisko w Białymstoku. Część zdjęć zrealizowano na torze wyścigowym w Modlinie. Całość miała kosztować ponad pół miliona złotych!

Czy to prawdziwy film?
Wśród komentujących produkcję, nie brakuje słów uznania dla zawodników, którzy wcielili się w role m.in.: policjantów, uczestników wyścigów samochodowych, mechaników czy też dziennikarzy. Całość jest zrealizowana na takim poziomie, że serwis YouTube zidentyfikował materiał jako…trailer filmu pełnometrażowego, co z uśmiechem komentuje jeden z włodarzy:

– Przyjęcie zapowiedzi gali FAME 18 jest niesamowite. Wszyscy komentujący podkreślają, że wygląda to jak trailer pełnometrażowego filmu fabularnego. Mogę zdradzić, że dziś rano nieźle się uśmialiśmy, kiedy zespół marketingu podesłał nam screen i wiadomość, że algorytm YouTube zidentyfikował produkcję jako trailer filmu pełnometrażowego. Tym sposobem, pierwszy raz w historii, trafiliśmy do karty na czasie w kategorii…”FILM”. 

– opowiada Krzysztof Rozpara, współwłaściciel FAME.

Budda i FAME GTR  w tle
Zapowiedź FAME 18 nawiązuje do trwającego właśnie największego projektu motoryzacyjnego w historii. Przypomnijmy, że znany motoryzacyjny influencer Kamil “Budda” Labudda wspólnie z FAME zorganizowali konkurs, w którym nagrodą główną jest Nissan GTR o wartości ponad 1 miliona złotych. Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu: https://famegtr.pl

FAME 18
Gala FAME 18 już 20 maja w Łodzi. Bilety na wydarzenie oraz PPV dostępne na stronie https://famemma.tv.
Oficjalne konto FAME na YouTube: https://www.youtube.com/@FAMEMMATV

[informacja prasowa]

Zobacz także:

Pająk trafi do High League? Gwiazda organizacji mówi do podróżnika: Możesz być next!

Na instagramie ”fightsfreakmma” pojawiła się grafika z Piotrem Pająkiem oraz pytanie z kim chcieliby fani zobaczyć go w kolejnym pojedynku. Pod postem postanowiła wypowiedzieć się gwiazda High League, która pojawiła się na liście potencjalnych rywali.

Prezes FEN ogłosił swoją walkę w boksie. Przeciwnikiem inny prezes! Widzieliście?

Paweł Jóźwiak, czyli popularny Prezes FEN ogłosił swoją kolejną walkę. Tym razem zobaczymy go w boksie. Starcie w szermierce na pięści to nie lada niespodzianka dla kibiców sportów walki w Polsce. Co ciekawe, przeciwnikiem Prezesa FEN będzie inny prezes.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis