MMA PLKSWKrzysztof Klaczek wystąpi na KSW 60! Zmierzy się z rozpędzonym dziewięcioma wiktoriami z rzędu Słowakiem!

Krzysztof Klaczek wystąpi na KSW 60! Zmierzy się z rozpędzonym dziewięcioma wiktoriami z rzędu Słowakiem!

Foto: KSW

Krzysztof Klaczek wystąpi na gali KSW 60! Polaka czeka poważne wyzwaniem, bowiem na przeciwko niego stanie rozpędzony serią dziewięciu zwycięstw z rzędu 27-letni Słowak.

O planowanym zestawieniu z udziałem Krzysztofa Klaczka poinformował opinię publiczną profil MMAfanatik na Instagramie powołując się na własne informacje.

Krzysztof Klaczek wystąpi na KSW 60! Zmierzy się z rozpędzonym dziewięcioma wiktoriami z rzędu Słowakiem!

Klaczek zmierzy się z Vojto Barborikiem, dla którego będzie to debiut w KSW. Słowak wygrał dziewięć ostatnich walk z rzędu i ma być poważnym wzmocnieniem polskiego giganta.

Dla Krzysztofa Klaczka natomiast będzie to pierwsza walka od marca 2019 roku, kiedy to przegrał na KSW 47 z Marcinem Wrzoskiem.

Gala KSW 60 odbędzie się 24 kwietnia.

W najważniejszych walkach imprezy zobaczymy mistrza wagi półciężkiej Tomasza Narkuna, który będzie bronił tytułu mistrzowskiego. Jego przeciwnik na razie nie jest znany.

Znamy natomiast uczestników walki o pas mistrzowski wagi lekkiej. Dzierżący ten tytuł Marian Ziółkowski skrzyżuje rękawice z mocno bijącym Maciejem Kazieczko. Zawodnik z Poznania dostał tittle shota po wygraniu czterech walk z rzędu.

Trzecią ogłoszoną walką na KSW 60 jest pojedynek Izu Ugonoha. 34-latek skrzyżuje rękawice z Norwegiem – Thomasem Narmo. 26-latek jest niepokonany w zawodowych startach i notuje rekord 3-0. Starcie to odbędzie się w limicie wagi ciężkiej.

Zobacz także:

FEN 33 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Już w najbliższą sobotę odbędzie się gala FEN 33. Tym razem zrezygnowano z systemu PPV i galę zobaczymy w telewizji (jak również w Internecie).

UFC 260: Miocic vs. Ngannou 2 z udziałem Michała Oleksiejczuka – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

W najbliższy weekend odbędzie się kolejna numerowana gala UFC. W rozpisce znalazła się walka mistrzowska. Wystąpi też polski zawodnik.

Czekając na FEN 33: tak nokautuje bohater walki wieczoru [+ZAPOWIEDŹ GALI]

Czekając na nadchodzącą wielkimi krokami galę FEN 33 zapraszamy do obejrzenia akcji, która charakteryzuje bohatera walki wieczoru imprezy – Kacpra Formelę. Organizacja Fight Exclusive Night zaprezentowała także oficjalną zapowiedź gali.