MMA PLNajnowszeKSWMarian Ziółkowski zdradził kiedy powróci do klatki KSW po dramatycznie wyglądającej kontuzji

Marian Ziółkowski zdradził kiedy powróci do klatki KSW po dramatycznie wyglądającej kontuzji

Były mistrz wagi lekkiej Federacji KSW Marian Ziółkowski w najnowszym wywiadzie udzielonym portalowi FightSport.pl zdradził kiedy powróci do klatki po poważnej kontuzji, jakiej doznał w ostatnim starciu z Wilsonem Varelą na KSW w Paryżu.

Marian Ziółkowski

Przypominamy, że Polak przegrał z Francuzem po dramatycznie wyglądającej kontuzji. To, jak wyglądała tamta kontuzja możecie przypomnieć sobie oglądając poniższe wideo:

Marian Ziółkowski zdradził kiedy powróci do klatki KSW po dramatycznie wyglądającej kontuzji

Kontuzja barku Ziółkowskiego wyglądała dramatycznie. Kibice widząc tamte wydarzenia zastanawiali się, jak długa czeka teraz Polaka przerwa od występów.

Teraz mamy odpowiedź w tym temacie:

“Już jestem umówiony na piątek na rehabilitację. I tę rehabilitację zaczynam – już sobie wyobrażam jaki to będzie ból. Z takim fizjoterapeutą Fabianem będę pracował, ale ten gość kojarzy mi się z bólem, ale też z tym, że potrafi mnie ustawić/naprawić. No ale to trzeba przejść. Do mocniejszych treningów, gdzie będę mógł wejść na porządne obciążenia to po pięciu-sześciu miesiącach. No to walceczka wydaje mi się, że gdzieś tak za dziewięć miesięcy od teraz.”

Cała rozmowa portalu FigtSport.pl z Marianem Ziółkowskim poniżej:

A Wy czekacie na powrót Mariana Ziółkowskiego? Czy Waszym zdaniem Polak dojdzie jeszcze do wielkich rzeczy w klatce Federacji KSW?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis