MMA PLNajnowszeKrzysztof JotkoKrzysztof Jotko ma nowego menadżera. Krążą plotki o angażu przez dużą amerykańską organizację!

Krzysztof Jotko ma nowego menadżera. Krążą plotki o angażu przez dużą amerykańską organizację!

Były zawodnik UFC Krzysztof Jotko ma nowego menadżera. Polak, mieszkający na co dzień w Stanach Zjednoczonych szuka pracodawcy po zwolnieniu przez organizację UFC.

Krzysztof Jotko ma nowego menadżera

Jotko z największą organizacją MMA na świecie rozstał się po porażce z Brendanem Allenem w pierwszej rundzie na październikowej gali UFC Fight Night w Las Vegas. I to rozstał się mimo jednej porażki w ostatnich trzech pojedynkach.

Polak z UFC był związany od 2013 roku.

Krzysztof Jotko ma nowego menadżera

Jotko po rozstaniu z UFC postanowił zmienić menadżera i związać się z grupą Dominance MMA prowadzoną przez Aliego Abdelaziza, czyli m.in. byłego menadżera Khabiba Nurmagomedovowa.

“Nowy rok ! nowy manager !
Nowy kontrakt
Zaczynane przygodę od początku. jestem bardzo podekscytowany walcząc dla nowej Organizacji !!!
Już nie długo dowiecie się co to za organizacja 😉👊🏻💪🏻
Dziękuje wszystkim fanom i dobrym ludziom za wsparcie na dobre i na złe”

Nowy rok ! nowy manager ! Nowy kontrakt Zaczynam przygodę od początku. jestem bardzo podekscytowany walcząc dla nowej…

Posted by Krzysztof Jotko on Thursday, December 29, 2022

W kontekście angażu Jotki w kolejnej organizacji MMA pojawiły się dość konkretne doniesienia. W programie Oktagon Live na Kanale Sportowym przekazano, że nowym pracodawcą Jotki najprawdopodobniej będzie organizacja PFL, gdzie Abdelaziz ma dobre układy. Polak ma występować w wadze półciężkiej.

Teraz pozostaje nam jedynie czekać na rozwój sytuacji w tej sprawie.

Zobacz także:

Khamzat Chimaev wyśmiany przez zawodników UFC! Czeczen sugerował, że nikt nie chce z nim walczyć! Widzieliście?

Minął jeden dzień od publikacji na stronie MMA.PL wypowiedzi, w której Khamzat Chimaev zasugerował, że nikt z dywizji średniej i półśredniej nie chce z nim walczyć i nadal pozostaje bez konkretnego zestawienia.

Mateusz Gamrot nie jest zainteresowany walką z Pimblettem: Nie przyszedłem do UFC, by zostać gwiazdą medialną! Co wy na to?

Mateusz Gamrot nie jest zainteresowany walką z Paddym Pimblettem, która w Europie zrobiła by sporo szumu. Polak w rozmowie z Polsat Sport przyznał, że dołączył do UFC nie po to, by zostawać gwiazdą medialną, ale po to, by sięgnąć po pas mistrzowski.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis