MMA PLNajnowszeCiekawostkiKrystian Pudzianowski będzie walczył z bratem? Jasna deklaracja zawodnika!

Krystian Pudzianowski będzie walczył z bratem? Jasna deklaracja zawodnika!

Czy Krystian Pudzianowski kiedykolwiek będzie walczył ze swoim bratem Mariuszem? Młodszy brat gwiazdora KSW dopiero zdobywa uznanie w świecie mieszanych sztuk walki, ale potencjalne starcie z bratem wywindowałoby go na zupełnie inny poziom medialny.

Krystian Pudzianowski będzie walczył z bratem
Foto: Facebook/ Krystian Pudzianowski

Krystian Pudzianowski był gościem programu Arena Koloseum w Super Expressie, gdzie opowiedział o potencjalnej walce z Mariuszem. Padła z jego strony jasna i klarowna deklaracja.

Krystian Pudzianowski będzie walczył z bratem? Jasna deklaracja zawodnika!

“Mały Pudzian” z “Dużym Pudzianem” do klatki nie wejdzie nawet, jeśli na stole pojawiłoby się sto milionów złotych:

“Nie ma takiej możliwości. Rodzina to jest rodzina. Nie wszystko można kupić za pieniądze. Ja z głodu nie umieram, mam ręce, mam nogi i ciężko pracuję. Nie dajmy się zwariować… Nie ma takiej możliwości, czy za dziesięć, czy za sto milionów.”

Krystian Pudzianowski ma za sobą dwie walki w klatce. Najpierw na gali FFF 1 znokautował w drugiej rundzie Radosława Słodkiewicza. Drugą walkę stoczył już dla organizacji Fight Exclusive Night. Na gali FEN 28 przegrał jednak przez niezdolność do walki z Piotrem Szeligą.

Gdzie zobaczymy Krystiana Pudzianowskiego w kolejnej walce w MMA?

Zobacz także:

Impreza mistrzowska Jana Błachowicza! Tak przywitano polskiego mistrza UFC!

Impreza mistrzowska Jana Błachowicza to było coś, w czym zapewne chciałby uczestniczyć każdy z nas! Nowy mistrz wagi półciężkiej UFC został powitany po królewsku przez swoich znajomych, a w sieci pojawiło się krótkie wideo dokumentujące atmosferę tamtego wydarzenia.

Genesis 1: Poznajcie i zobaczcie w akcji najbliższego przeciwnika Marcina Różalskiego!

Już dwudziestego trzeciego października odbędzie się pierwsza edycja Genesis. Jest to nowy projekt Macieja Kawulskiego. W walce wieczoru wraca Marcin Różalski, który na gołe pięści zmierzy się z legendarnym Joshem Barnettem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis