MMA PLNajnowszeKSWKrystian Kaszubowski przed walką z “Bartosem” na KSW 76: Pierwszą porażkę zawsze będzie pamiętał

Krystian Kaszubowski przed walką z “Bartosem” na KSW 76: Pierwszą porażkę zawsze będzie pamiętał

Krystian Kaszubowski przed nadchodzącą walką z Adrianem “Bartosem” Bartosińskim na KSW 76 jest przez wielu stawiany na przegranej pozycji. Sam jednak jest innego zdania i widzi dodatkowe “smaczki” po potencjalnym pokonaniu rywala, który na ten moment ma nieskazitelny rekord w MMA.

Krystian Kaszubowski

Przypominamy, że walka Bartosiński vs Kaszubowski odbędzie się już 12 listopada na gali KSW 76 w Grodzisku Mazowieckim.

Ostatnie bilety na galę KSW 76 dostępne są na eBilet.pl.

Krystian Kaszubowski przed walką z “Bartosem” na KSW 76: Pierwszą porażkę zawsze będzie pamiętał

Kaszubowski na oficjalnej stronie Federacji KSW przekonuje, że Bartosiński “na zawsze” zapamięta walkę z nim, bo to właśnie były pretendent będzie tym zawodnikiem, który obierze mu 0 z rekordu:

“Myślę, że zdołam tę walkę wygrać i odebrać zero w rekordzie Adrianowi, co jest dla mnie dodatkowym smaczkiem. Pierwszą porażkę zawsze będzie pamiętał, więc jak przegra ze mną, to zapamięta mnie na zawsze.

Adrian ma pierwsze miejsce w rankingu i na pewno jest to wyzwanie, ale jakoś nie czuję większego respektu. Z drugiej strony, dwóch twardzieli będzie zamkniętych w klatce, więc na pewno będzie się działo. Będę na tyle trudnym przeciwnikiem, że będzie mu ciężko mnie obalić. Wydaje mi się też, że w stójce mogę go przycelować.”

A Wy na kogo stawiacie w walce Bartosiński vs Kaszubowski?

Zobacz także:

Jacek Murański zabiera głos po trzeciej przegranej! Trafił do szpitala: Ja się nie tłumaczę! Widzieliście?

Jacek Murański dziś w mediach społecznościowych postanowił zabrać głos po trzeciej przegranej. ”Muran” zapewnia, że jeszcze przed walką doznał poważnej kontuzji, ale nie zamierzał zawieść fanów oraz samego siebie.

Kolejny brat Pudziana zadebiutuje w MMA? Dominik: Są rozmowy! Nazwisko zobowiązuje!

To byłaby duża niespodzianka! Dominik Pudzianowski najstarszy z braci zapowiedział, że trwają rozmowy z organizacjami. Tym samym niewykluczone, że trzeci Pudzianowski spróbuje swoich sił w klatce! 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis