MMA PLKrwawy SportKrwawy Sport 3 – kolejna gala walk na gołe pięści już w maju!

Krwawy Sport 3 – kolejna gala walk na gołe pięści już w maju!

Foto: Krwawy Sport

Już 8 maja 2021r odbędzie się trzecia edycja gali Krwawy Sport – walki na gołe pięści!Na karcie tym razem tylko kickbokserskie pojedynki na gołe pięści, a jednym z głównych wydarzeń będą półfinałowe walki wagi ciężkiej. Organizacja na plakacie zdradza pierwsze nazwiska bohaterów majowej gali!

Wśród nich mistrz kategorii do 100 kilogramów Patryk Hebel, były mistrz PLMMA Kewin WiwatowskiPatryk Szopa, który w świetnym stylu wygrał walkę na pierwszej edycji Krwawego Sportu, czy Adam Wiśniewski, który na gali Krwawy Sport 2 już w pierwszej rundzie znokautował litwina Arturasa Liutikę.Na plakacie możemy dostrzec także znanego z programów Warsaw Shore, Hels Kitchen, czy You Can Dance  Mariusza ” Ryjka” Adama, kickboksera wagi ciężkiej Amadeusza Radomskiego, podopiecznego Marcina Wasilewskiego – Tomasza Kopera, czy zawodników, którzy na wrześniowej gali Krwawy Sport 2 dali krwawy, trzy rundowy pojedynek-Adama Curyło i Łukasza Szecówkę.

Na gali przewidzianych jest, aż 10 pojedynków bez rękawic zatem niebawem zaczniemy ogłaszać nazwiska kolejnych jedynastu bohaterów gali Krwawy Sport 3 – walki na gołe pięści.

W składzie sędziowskim bez zmiennie zobaczymy duet Michał Wlazło i Piotr Michalak. Etatowym już komentatorem Krwawego Sportu jest mistrz KSW Sebastian Przybysz-na pierwszej gali w asyście Łukasza Jurkowskiego, a na gali numer 2 z Krzysztofem Kułakiem.

Oczywiście nasza gala bez Marcina Wrzoska z mikrofonem w oktagonie nie może się odbyć. 

Szopa vs. Rosa

Dwóch bohaterów poprzednich edycji zmierzy się na gołe pięści w małej klatce Krwawego Sportu!Patryk Szopa bez wątpienia dał najlepszy występ podczas pierwszej edycji Krwawego Sportu pewnie rozbijając w krwawym pojedynku Dawida Łagosza.  Z kolei Krystian Rosa rzutem na taśmę wskoczył na kartę gali Krwawy Sport 2. Rosa dzień przed galą wziął walkę w zastępstwo za Dawida Łagosza i na zasadach K1 w małych rękawicach mocno rozbił karatekę Krzysztofa Cybulskiego. Po naszej gali Rosa wygrał jeszcze dwie walki -jedną na zasadach K1, a drugą na gali Marcina Najmana udanie debiutując w zawodowym MMA.

Obaj zawodnicy dysponują bardzo mocnym ciosem, pewnie idą do przodu sprawnie zmieniając kombinacje. To będzie prawdziwa wojna!

Rutkiewicz vs. Stulin

Głodny zwycięstwa Dariusz Rutkiewicz wraca do małej klatki Krwawego Sportu ze zwycieskim podczas ostatniej gali Wotore Maciejem Stulinem.

Rutkiewicz to  pierwszego turniejowy mistrz organizacji Krwawy Sport, tytuł stracił w walce z Jędrzejem Durskim, a nastepnie musiał uznać wyższość Vaso Bakocevica podczas gali Genesis. Na przeciw niemu stanie Maciej Stulin, który wywodzi się boksu jednak wiekszość walk wtoczył na ulicy, czy też wyjaśniajac stadionowe porachunki. Jak relacjonują rzeszowianine dla “Siekierki” nie było ważne ilu jest przeciwników, Stulin pytał tylko gdzie są.

Zatem znając podejście obu zawodników radzimy nie mrugać podczas walki, bo pachnie konkretną awanturą i potężnym nokautem. Pytanie tylko kto padnie, a kto uniesie ręce ku górze w geście zwycięstwa.
Pojedynek odbędzie się w limicie wagowym do 73kg.

[informacje prasowe – Krwawy Sport]

Zobacz także:

Cormier i Cruz pod wrażeniem umiejętności Gamrota: Widzieliśmy to u Khabiba!

Tego potrzebował Mateusz Gamrot (18-1). 30-latek w sobotę odnotował pierwsze zwycięstwo w największej organizacji na świecie. Nie brakowało osób w środowisku MMA, które były pod wrażeniem występu naszego reprezentanta.

Conor McGregor wkurzony na pomówienia Poiriera! “Ty piep**ny wieśniaku, walka odwołana!”

Conor McGregor mocno wkurzony na pomówienia Dustina Poiriera. Przypominamy, że chodzi o rzekomą darowiznę w kwocie 500 tys. dolarów na fundację, której założycielem jest “Diament”.