MMA PLNajnowszeJan BłachowiczJan Błachowicz zagra w następnym filmie! Tym razem będzie to zagraniczna produkcja!

Jan Błachowicz zagra w następnym filmie! Tym razem będzie to zagraniczna produkcja!

Jan Błachowicz (28-9) szykuje się do ważnego starcia w UFC. Polak będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po utracie tytułu. Podopieczny Roberta Jocza w programie ”Koloseum” zdradził, że zagra w następnym filmie.

Błachowicz

38-latek wraca do klatki dwudziestego szóstego marca. W Stanach Zjednoczonych czeka go arcy ciężkie wyzwanie! Błachowicz w walce wieczoru zmierzy się z Aleksandarem Rakiciem (14-2), który jest o krok przed starciem mistrzowskim.

Jan Błachowicz: Niech nikt się nie martwi!

Jan Błachowicz (28-9) w ostatnim programie ”Koloseum” zdradził, że zagra w następnym filmie. ”Cieszyński Książę” pojawi się w zagranicznej produkcji, a szczegóły poznamy niebawem. Błachowicz od razu podkreśla, że nie będzie to kolidowało z przygotowaniami do najbliższego starcia.

To nie pierwszy raz, gdy Jan pojawi się na ekranie. Błachowicz wystąpił w filmie ”Pitbull” – Patryka Vegi. Premiera odbyła się jedenastego listopada.

Bardzo mi się podobało na planie. Mam nadzieje… już jest w planie kolejny film. Tym razem zagraniczna produkcja także.., ale po walce! Nie będzie mi to kolidować w ogóle z przygotowaniami. Niech nikt się nie martwi. 

Zobacz także:

UFC: Jan Błachowicz jednym z najstarszych zawodników, którzy zdobyli pas! Polak w gronie legend! [WIDEO] Widzieliście?

Jan Błachowicz (28-9) pojawił się na liście pięciu najstarszych mistrzów w historii UFC! Polak jest w gronie bez dyskusyjnych legend. Jan już w pierwszej połowie 2022 roku wraca do klatki. ”Cieszyński Książę” będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po utracie tytułu.

Mateusz Murański nie odpuszcza nawet w Święta! ”Muran” trenuje w lesie! Co wy na to?

Mateusz Murański niebawem wraca do klatki! ”Muran” czuje się coraz lepiej i już buduje mocną formę. Mateusz nie odpuszcza nawet w Święta. W sieci pojawiły się nagranie z treningów w lesie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis