MMA PLKowalkiewiczKowalkiewicz nie musi obawiać się zwolnienia? ”Dana powiedział, że to ona zadecyduje”!

Kowalkiewicz nie musi obawiać się zwolnienia? ”Dana powiedział, że to ona zadecyduje”!

Karolina Kowalkiewicz (12-7) w sobotę doznała piątej przegranej z rzędu. Wielu kibiców zastanawia się czy nasza reprezentantka dostanie jeszcze szansę czy jednak zostanie zwolniona z UFC. Trener i mąż Karoliny – Łukasz Zaborowski uspokaja!

35-latka podczas UFC 265 wróciła do klatki po ponad rocznej przerwie. Karolina do samego końca dzielnie się broniła. Ostatecznie pod koniec pierwszej odsłony została poddana w starciu z Jessicą Penne (14-5).

Zaborowski: Powiedział, że miejsce ma tutaj zawsze!

Łukasz Zaborowski zdradził czy Karolina Kowalkiewicz (12-7) powinna obawiać się zwolnienia z UFC. Jak się okazuje szef – Dana White zapewniał, że Karolina sama zdecyduje, bo w największej organizacji na świecie zawsze będzie dla niej miejsce.

Wczoraj Dana powiedział Karolinie, że to ona zadecyduje czy chce walczyć czy nie a jak będzie chciała to zrobi to w UFC bo miejsce ma tutaj zawsze.

A tak Kowalkiewicz skomentowała przegraną przed czasem z Jessicą Penne (14-5).

Już jestem w hotelu, nic mi nie jest, ręka ok tylko wiecie, pęka mi serce. Nie będę nikogo przepraszać, że kogoś zawiodłam bo najbardziej zawiodłam samą siebie. Byłam pewna, że to wygram i ta pewność siebie mnie zgubiła. Dziękuję wam wszystkim za wsparcie, hejterów bardzo proszę o odrobinę empatii. Odpuśćcie mi przez kilka dni. Ciężko będzie, bo kiedy coś kochasz najbardziej na świecie i to ci przestaje wychodzić, to trzeba znaleźć jakąś nową pasję w życiu i to boli. Po prostu. Ale będzie okej

Zobacz także:

Czeczeński Hulk kontra Irański Hulk w klatce? Padło wyzwanie!

To byłby prawdziwy freak fight! Ashab Tamaev w mediach społecznościowych postanowił rzucić wyzwanie w kierunku ”Irańskiego Hulka”. Przypomnijmy, że o potencjalnym debiucie Sajjad Gharibi w MMA mówi się już od dłuższego czasu.

Zjawiskowa nauczycielka matematyki z szybkim zwycięstwem w Anglii! [WIDEO] Widzieliście?

Ebanie Bridges (6-1, 3 KO) wraca na właściwe tory po pierwszej zawodowej przegranej. Australijka w sobotę stoczyła drugi pojedynek w Wielkiej Brytanii. 34-latka została doceniona i zauważona przez promotora Eddie Hearna.