MMA PLBoksZjawiskowa nauczycielka matematyki z szybkim zwycięstwem w Anglii! [WIDEO]

Zjawiskowa nauczycielka matematyki z szybkim zwycięstwem w Anglii! [WIDEO]

Ebanie Bridges (6-1, 3 KO) wraca na właściwe tory po pierwszej zawodowej przegranej. Australijka w sobotę stoczyła drugi pojedynek w Wielkiej Brytanii. 34-latka została doceniona i zauważona przez promotora Eddie Hearna.

Nauczycielka matematyki na początku kwietnia zawalczyła o mistrzostwo świata. Bridges po pełnych 10 rundach przegrała jednogłośną decyzją sędziów z zawodniczką publiczności – Shannon Courtenay. Warto zaznaczyć, że w początkowych rundach Bridges nie walczyła tylko z rywalką, a dużą opuchlizną oka.

Szybkie zwycięstwo!

Tym razem Ebanie Bridges (6-1, 3 KO) nie dała większych szans rywalce! 34-latka w trzeciej odsłonie zdemolowała Bec Connolly (3-10). Brytyjka wstała i próbowała przetrwać kryzys. Sędzia po następnych uderzeniach Bridges postanowił wkroczyć i było już po wszystkim.

Skróty z tego starcia możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Zapłakana Karolina Kowalkiewicz po UFC 265: Trzeba zaleźć jakąś nową pasję w życiu! Tak będzie?

W sieci pojawiło się bardzo smutne oświadczenie, w którym zapłakana Karolina Kowalkiewicz wypowiada się po porażce z Jessicą Penne na minionej gali UFC 265 w Houston. Polka tam przegrała piątą walkę w oktagonie z rzędu i najprawdopodobniej zakończy sportową karierę.

Zawodnik UFC wyzywa Hasbullę! Rafael Fiziev show na UFC 265 [WIDEO] Zaskoczył?

To prawda! Zawodnik UFC wyzywa tiktokera Hasbullę! Rafael Fiziev dał prawdziwe show na gali UFC 265, gdzie najpierw po fenomenalnej walce pokonał decyzją Bobby’ego Greena, a potem wyzwał na pojedynek rosyjskiego tiktokera.