MMA PLFreak FightCzeczeński Hulk kontra Irański Hulk w klatce? Padło wyzwanie!

Czeczeński Hulk kontra Irański Hulk w klatce? Padło wyzwanie!

To byłby prawdziwy freak fight! Ashab Tamaev w mediach społecznościowych postanowił rzucić wyzwanie w kierunku ”Irańskiego Hulka”. Przypomnijmy, że o potencjalnym debiucie Sajjad Gharibi w MMA mówi się już od dłuższego czasu.

Był nawet pomysł, aby do takiej walki doszło w Polsce. Wojciech Gola jeden z właścicieli FAME MMA był otwarty na duże wyzwanie.

Rzucam wyzwanie Irańskiemu Hulkowi! Zróbmy to w FAME MMA! 160 kilogramów kontra 80 kilogramów. Jestem gotowy. Jednego “Łazarskiego gladiatora” już pokonałem, teraz czas na kolejnego.

Tamaev: Nie powinieneś tak o sobie mówić!

Ashab Tamaev jest gotowy na starcie z Sajjadem Gharibi. Tamaev gwarantuje, że Gharibi nie powinien być określany jako ”Hulk”.

Pozdrowienia przyjaciele. Sajjad nazywasz się Irańskim Hulkiem, ale ja myślę, że jesteś po prostu gruby i nie powinieneś tak o sobie mówić. Hulk jest jeden czyli ja. Sprawdźmy co potrafisz w klatce.

Zobacz także:

Zapłakana Karolina Kowalkiewicz po UFC 265: Trzeba zaleźć jakąś nową pasję w życiu! Tak będzie?

W sieci pojawiło się bardzo smutne oświadczenie, w którym zapłakana Karolina Kowalkiewicz wypowiada się po porażce z Jessicą Penne na minionej gali UFC 265 w Houston. Polka tam przegrała piątą walkę w oktagonie z rzędu i najprawdopodobniej zakończy sportową karierę.

Zawodnik UFC wyzywa Hasbullę! Rafael Fiziev show na UFC 265 [WIDEO] Zaskoczył?

To prawda! Zawodnik UFC wyzywa tiktokera Hasbullę! Rafael Fiziev dał prawdziwe show na gali UFC 265, gdzie najpierw po fenomenalnej walce pokonał decyzją Bobby’ego Greena, a potem wyzwał na pojedynek rosyjskiego tiktokera.