MMA PLNajnowszeCAVEMMA“Kornik” i “Bomba” zgodni przed brutalną walką na CAVEMMA 2: To musi się skończyć nokautem!

“Kornik” i “Bomba” zgodni przed brutalną walką na CAVEMMA 2: To musi się skończyć nokautem!

W piątek 13 stycznia na gali CAVEMMA 2 dojdzie do starcia dwóch weteranów polskiej sceny sportów walki. Były mistrz KSW Artur “Kornik” Sowiński zmierzy się z dawnym czempionem PLMMA Kamilem “Bombą” Łebkowskim w pojedynku na brutalnych zasadach Cave Rules, które dopuszczają techniki zabronione w tradycyjnym MMA – między innymi uderzenia głową, kolana w każdej płaszczyźnie, kopnięcia w parterze i head stompy. Obaj zawodnicy nie mają wątpliwości, że taka walka musi się zakończyć efektownym nokautem. Bilety na CAVEMMA 2 są dostępne w serwisie KupBilecik.pl. Transmisja na kanale YouTube oraz w WP Pilot.

Kornik

– Myślę, że wygram przez kopnięcie na głowę. Pytanie tylko czy w stójce, czy w parterze – mówi 35-letni Artur Sowiński, który w ostatnich dwóch występach pokonał Adama Oknińskiego na Prime Show MMA 4 i Piotra “Bubu” Ćwika na MMA Attack 4. – Regulamin pozwala na wszystko i trzeba z tego skorzystać. Możecie być pewni, że nie będę się ograniczać! Dużo analizowałem te brutalne zasady i mam przygotowanych kilka myczków. Nie wiem, czy fani sportu będą oglądali takie walki chętniej niż MMA. Być może dla części kibiców będzie to po prostu zbyt brutalne, ale nie mam wątpliwości, że Cave Rules bardzo dobrze się przyjmą.

Podobnego zdania jest rok młodszy rywal “Kornika”, który również nastawia się na efektowny finisz. – Jak zakończy się ten pojedynek? Typuję moją wygraną przez ciężkie KO na Arturze! Nie będę przebierał w środkach, bo przepisy są bardzo brutalne – zarzeka się Kamil Łebkowski. – Kibice mogą spodziewać się pełnego wachlarza technik Cave Rules. Pokażemy tam piękną i krwawą walkę. Na każdym treningu wprowadzam elementy z nowych przepisów. Jestem w pełni gotowy na wszystkie zagrożenia i chcę sam wykorzystać każdą nową technikę. MMA jest sportem, w którym można zobaczyć najlepsze techniki ze wszystkich sportów walki, ale te nowe przepisy dodadzą jeszcze więcej ostrości i mogą się przyjąć na dobre – kończy “Bomba”.

TRAILER CAVEMMA 2 NA YOUTUBE >>>

Karta walk gali CAVEMMA 2: Resurrection:

Cave Rules

3 x 3 min – 73 kg: Kamil „BOMBA” Łebkowski (19-13) vs Artur „KORNIK” Sowiński (23-14)

Pro MMA

3 x 5 min – 93 kg: Michał „WAMPIR” Pasternak (16-8) vs Adam Kowalski (13-7-1)

3 x 5 min – 64 kg: Jose “MAJU” Marcos (11-7) vs Sylwester Miller (10-6)

3 x 5 min – 77 kg: Wiktor Zalewski (3-1) vs Mohamed „DRAGON BOY” Ghalab (6-6)

3 x 5 min – 84 kg: Jakub Dobek (1-0) vs Kamil Korzeniewski (1-0)

3 x 5 min – 66 kg: Nodar Phatian (debiut) vs Paweł Domin (debiut)

3 x 5 min – 70 kg: Patryk Marzec (0-1) vs Patryk Fojcik (1-2)

3 x 5 min – 68 kg: Patryk Semeniuk (debiut) vs Nika Phatian (3-1)

3 x 5 min – 66 kg: Ruslan Bereznevych (debiut) vs Jonatan Kujawa (debiut)

3 x 5 min – 84 kg: Piotr Sinkiewicz (debiut) vs Przemysław Kampa (debiut) 

Semi-pro MMA

3 x 3 min – 84 kg: Bartosz Suszek vs Paweł Duszyński

Zobacz także:

FAME MMA odcina się od kryminogennych zachowań! Jest oświadczenie organizacji! Co wy na to?

Organizacja FAME MMA przedstawiła oficjalne oświadczenie dot. promowania przestępczego żargonu oraz innych postaw normalizujących kryminogenne zachowania, które mają miejsce podczas wydarzeń produkowanych przez największą organizację freak fight w Europie.

Mirosław Okniński zdecydował! Wyznał, że nie pojawi się w narożniku Załęckiego jeśli zawalczy z… Widzieliście?

Mirosław Okniński podczas wywiadu dla kanału MMA-bądź na bieżąco otrzymał pytanie m.in. o coraz to donośniejsze głosy w kuluarach, w związku z potencjalnym starciem swojego podopiecznego z aktualnym zawodnikiem KSW. Stanowisko “Łowcy Skór” co do tego starcia jest klarowne.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis