MMA PLNajnowszeFAME MMAKonopskyy miał ogromną ofertę od FAME za walkę po Pandora Gate! Zdradził ile mu zaproponowano!

Konopskyy miał ogromną ofertę od FAME za walkę po Pandora Gate! Zdradził ile mu zaproponowano!

Jeden z najpopularniejszych aktualnie youtuberów w Polsce – Konopskyy miał ogromną ofertę od FAME MMA za walkę w klatce, jeśli zdecydowałby się na taką po wybuchu afery Pandora Gate.

Konopskyy miał ogromną ofertę od FAME

Przypominamy, że Konopskyy, czyli Mikołaj Tylko był obok Sylwestra Wardęgi jednym z dwóch youtuberów, którzy nagłośnili aferę pedofilską w polskim internecie zwaną Pandora Gate, a w którą zamieszani byli m.in. Stuu, Marcin Dubiel, Fagata czy Boxdel.

Konopskyy miał ogromną ofertę od FAME za walkę po Pandora Gate! Zdradził ile mu zaproponowano!

Teraz, w swoim najnowszym materiale opublikowanym na YouTube, Konopskyy przyznał, że miał lukratywną ofertę za walkę w klatce od FAME MMA.

Tuż po wybuchu afery Pandora Gate, właściciele największej freakowej organizacji w kraju zaproponowali youtuberowi aż… 1,4 miliona złotych za walkę!

Konop odmówił:

“Odmówiłem, bo mimo, że mógłbym za to kupić z dwa albo trzy mieszkania, nie chciałem wiązać się z fałszywym środowiskiem dookoła federacji FAME, a szczególnie w jakikolwiek sposób biznesowo wiązać się z Boxdelem, kiedy dopiero co miała miejsce gigantyczna afera między innymi wobec jego osoby.”

Co ciekawe, Mikołaj Tylko ma za sobą jedną walkę w klatce FAME MMA. Na gali FAME 15 przegrał on decyzją sędziów z Xayoo. Walka tamta toczyła się na zasadach K-1.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis