MMA PLPunch DownKoniec legendy! Lupa dopiął swego i w końcu zmierzy się z Don Kasjo na Punch Down 2

Koniec legendy! Lupa dopiął swego i w końcu zmierzy się z Don Kasjo na Punch Down 2

Foto: Punch Down

Lupa w końcu się doczekał i stanie naprzeciw Don Kasjo. Jednak panowie nie zmierzą się w formule MMA, a będą się policzkować na Punch Down 2.

Pierwsza edycja Punch Down odbyła się w grudniu 2019 roku. Najbardziej pamiętnym momentem tej gali był znokautowany Mielonidas. Pogromca Kizo z FAME MMA 4 otrzymał potężny cios od wcześniej wspomnianego Lupy. Ten brutalny nokaut można zobaczyć poniżej:

Lupa ostatecznie został zwycięzcą pierwszej edycji Punch Down i zgarnął nagrodę główną w wysokości 10 000 PLN. Na gali pojawiło się mnóstwo influenserów, więc wydarzenie miało duży rozgłos.

Przypomnijmy, że Łukasz Lupa wystąpił podczas FAME MMA 2, wówczas przegrał z Kamilem “Kasti” Stępińskim, choć przez większość pojedynku walka przebiegała pod jego dyktando. Kolejny raz w klatce FAME MMA mogliśmy go zobaczyć po starciu Don Kasjo z Dawidem “Ambro” Ambroziakiem. Łukasz wyzwał wtedy na pojedynek zwycięskiego Kasjusza, ale ten stanowczo, z uwagi, że wygrał dwie walki, a Lupa miał jedną przegraną, stanowczo odmówił.

To ja wygrałem walkę i ja wybiorę z kim chcę walczyć, nie lubię robić dmuchanych konfliktów. Do Lupy nic nie mam, a wyzwać mnie chce, bo szuka kogoś do zdobycia większego fejmu. Wolę prawdziwe konflikty i wyzywam Maćka z “Ex na plaży”

Kasjusz “Don Kasjo” Życiński zadebiutował podczas FAME MMA 3, kiedy to po jego boju nastąpił skandal. Sędziowie ogłosili zwycięstwo, ledwo trzymającego się na nogach Adriana Polaka. Na następny dzień przyznano pomyłkę sędziowską i ostatecznie to Kasjo na FAME MMA 4 odebrał dwa puchary.

Łukasz cały czas utwierdzał się w przekonaniu, że Don Kasjo się przestraszył. Lecz internauci nie przeszli obok tego obojętnie, najbardziej popularnym memem była postać Lupy z opisaną legendą.

Zdjęcie

No i się doczekał! Co więcej, w formule znacznie bardziej mu sprzyjającej. Kasjo jeszcze nigdy nie miał okazji walczyć na “liście”, a Lupa udowodnił, że ma w ręce petardę. Panowie staną naprzeciw siebie już 7 marca na gali Punch Down 2 w Poznaniu, a na szali pojedynku zawiśnie aż 20 000 PLN! Galę poprowadzi dziennikarz MMA.pl Mateusz Kaniowski oraz były raper, autor PalHajsTV WuWunio,

Skrót całej gali Punch Down 1: