MMA PLMarcin NajmanKonfrontacja Marcina Najmana z Mateuszem Murańskim! Co z walką? [WIDEO]

Konfrontacja Marcina Najmana z Mateuszem Murańskim! Co z walką? [WIDEO]

Doszło do pierwszej konfrontacji słownej pomiędzy Marcinem Najmanem, a Mateuszem Murańskim. Niewykluczone, że fani freak fightów doczekają się takiego pojedynku. ”El Testosteron” nie zamierza zmieniać zdania i podkreśla, że jako pierwszy do klatki musi wyjść z nim Jacek Murański, gdzie jest naprawdę duży konflikt.

Najman

Mateusz Murański w przeszłości mocno wypowiadał się o Najmanie w mediach społecznościowych. Tym samym doprowadziliśmy do ich konfrontacji.

@marcin.najman Tak samo dostałem ” szanse ” od Ciebie żenujący mitomanie Marcinku mistrzu WKU czyli dla tych nie doinformowanych ” Wojskowej Komisji Uzależnień ” jak @boxdel , i teraz będę (wulgarny ) robił loda w galerii w Częstochowie na twoich oczach , ty żałosna paskudna kreaturo człowieka , a dobrze wiesz że w klatce widzimy się niebawem , i to będzie kara której jeszcze nigdy nie doznałeś kiepie.

Marcinku @marcin.najman Ty sklonowana owco , ćwierć mózgu ,Ty mitomanie w błyszczącym dresie… Troszkę szykany z kundelka w Twojej żałosnej osobie nigdy za wiele , także szykuj się El toście na dwa wpierdolamedo w tym roku , ty żałosna kreaturo człowieka…

Doszło do konfrontacji!

Jest pierwsza konfrontacja słowna pomiędzy Marcinem Najmanem, a Mateuszem Murańskim.

Sami zobaczcie:

Przypomnijmy, że Mateusz Murański najbliższy pojedynek stoczy dwudziestego szóstego sierpnia na gali FAME MMA 15 w Łodzi. Będzie to rewanżowe starcie z Arkadiuszem Tańculą. Na tej samej gali wystąpi Jacek Murański, który może stoczyć dwie walki podczas jednego wieczoru.

Zobacz także:

Don Diego o walce Szpilka vs Załęcki na High League 4: Zrobili to, bo obaj są bardzo klikalni! Widzieliście?

Mateusz “Don Diego” Kubiszyn przygotowuje się właśnie do swojej kolejnej walki na gali starć na gołe pięści GROMDA. Gdyby nie to, to kto wie, czy to właśnie nie on stanąłby na przeciwko Artura Szpilki na wrześniowej gali High League 4.

Paweł Tyburski zdradza jakie pieniądze Alberto zażądał za walkę: High League dalej Cię chroni! [WIDEO] Co wy na to?

Paweł Tyburski na insta stories zabrał głos i wypowiedział się o Alberto Siamo. Niewykluczone, że jeszcze w 2022 roku dojdzie do takiego starcia. Tu jest prawdziwy konflikt, więc fani tak zwanych dymów będą zadowoleni. Tyburski jest pewny siebie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis