MMA PLArtur SzpilkaDon Diego o walce Szpilka vs Załęcki na High League 4: Zrobili to, bo obaj są bardzo klikalni

Don Diego o walce Szpilka vs Załęcki na High League 4: Zrobili to, bo obaj są bardzo klikalni

Mateusz “Don Diego” Kubiszyn przygotowuje się właśnie do swojej kolejnej walki na gali starć na gołe pięści GROMDA. Gdyby nie to, to kto wie, czy to właśnie nie on stanąłby na przeciwko Artura Szpilki na wrześniowej gali High League 4.

Don Diego o walce Szpilka vs Załęcki

Don Diego udzielił wywiadu portalowi MMA.PL, w którym podaje jego perspektywę na zestawienie Artura Szpilki z Denisem Załęckim, którego sam pokonał w ostatniej walce.

Don Diego o walce Szpilka vs Załęcki na High League 4

Kubiszyn w rozmowie z Michałem Cichym przedstawił swój punkt widzenia na walkę Szpilka vs Załęcki i zdradził, że mógłby wyjść do “Szpili”, gdyby nie fakt, że dwa tygodnie wcześniej będzie walczył w specyficznym i kontuzjogennym “elitarnym klubie dżentelmenów”:

“Powiem tak: jeżeli chodzi o sportowe gale, takie stricte sportowe, to wtedy to [zestawienie jego z Arturem Szpilką] miałoby ręce i nogi, bo przede wszystkim liczy się wynik sportowy. Jeśli chodzi o gale freakowe, to zrozumiałe jest zestawienie Denisa z Arturem Szpilką, bo obaj są bardzo klikalni, bo robią szum i robią dym. Poza tym, druga kwestia – ja mam walkę na GROMDZIE dwa tygodnie przed High League 4, więc siłą rzeczy nie ma takiej szansy, bym wziął udział w takiej gali. No w sumie szansa jakaś by była, gdyby nie to, że to GROMDA – walka na gołe pięści, a więc wręcz pewniak, że będzie po niej jakaś kontuzja i nawet nie dałbym rady przygotować się z walki na walkę.”

Cała rozmowa z Don Diego do sprawdzenia poniżej:

Przypominamy, że gala High League 4 z walką Szpilka vs Załęcki odbędzie się już 17 września w Gliwicach. Wybieracie się na nią?

Zobacz także:

Pierwsza konfrontacja Daro Lew vs Filipek! Co tam się wydarzyło! [WIDEO] Widzieliście?

Tak! Doprowadziliśmy do konfrontacji słownej pomiędzy Filipkiem Marcinkiem, a Dariuszem Kazmierczukiem. Niewykluczone, że jeszcze w tym roku dojdzie do ich starcia w formule K-1. Dymy pojawiły się na twitterze, a na konfrontacji było równie ostro.

Utytułowany uderzacz trafi do KSW? Chce wejść przez KSW do UFC!

To byłoby naprawdę świetne wzmocnienie! Utytułowany Sergej Maslobojev w rozmowie z portalem fightsport.pl przyznał, że poprzez KSW chciałby trafić do największej organizacji na świecie. 35-latek póki co skupia się na bardzo ważnym pojedynku w Glory.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis